Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Salon z drewnianymi meblami oraz jasnymi ścianami.
  Kosze na śmieci to jedne z najważniejszych elementów wyposażenia kuchennego. Czy wyobrażasz sobie kuchnię, w której brakuje funkcjonalnego kosza do segregacji śmieci? Przy każdym gotowaniu obiadu powstaje przecież mnóstwo śmieci! Spraw, by pozbywanie się ich było czystą przyjemnością, nie zaś męczarnią jak ma to miejsce w wielu przypadkach. Kosze bezdotykowe sprawdzą się idealnie w kuchni! Pozwalają podczas przyrządzania posiłków szybko wyrzucić odpady, nie dotykając przypadkiem czystą ręką pojemnika. Dzięki temu zaoszczędzisz cenny czas, który trzeba poświęcić na mycie i suszenie rąk. Co więcej, w naszej kolekcji znajdziesz kuchenne kosze na śmieci o idealnym looku! Dzięki temu Twoja kuchnia zyska nie tylko na funkcjonalności, ale też na wyglądzie! Każdy element wnętrza jest ważny dla poprawnej estetyki, każdy. Co więcej, wszyscy wiemy jak ważna jest segregacja! Wybierz trzy kosze z naszej kolekcji i zrób coś naprawdę dobrego dla środowiska! Szanuj matkę Ziemię! Postaw na wygodę, czystość i bycie eko z koszami z naszej kolekcji już dziś!
  • Kosz na śmieci Papier czarny

   Kosz na śmieci Papier czarny

   69 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Kosz na śmieci Papier czerwony

   Kosz na śmieci Papier czerwony

   69 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Kosz na śmieci Garbino czarny

   Kosz na śmieci Garbino czarny

   39 PLN
   39 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Kosz na śmieci Garbino biały metaliczny

   Kosz na śmieci Garbino biały metaliczny

   39 PLN
   39 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Kosz na śmieci Skinny metaliczny biały

   Kosz na śmieci Skinny metaliczny biały

   49 PLN
   49 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Kosz na śmieci Skinny czerwony

   Kosz na śmieci Skinny czerwony

   39 PLN
   39 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Kosz na śmieci Skinny srebrny

   Kosz na śmieci Skinny srebrny

   49 PLN
   49 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni

  Czy wiesz, że...

  Wnętrze w stylu skandynawskim z białymi ścianami i drewnianą podłogą. Na podłodze stoi metalowe krzesło oraz biały kosz na śmieci. Całości aranżacji dopełniają akcenty florystyczne.
  pierwsze kosze na śmieci, używane w starożytnej Grecji były po prostu dołami wykopanymi w ziemi? W 200 roku naszej ery, aby poradzić sobie z rosnącą populacją śmieci, Rzymianie wymyślili pierwsze urządzenia sanitarne! Były to skrzynie o specjalnym przeznaczeniu. Mężczyźni w zespołach dwuosobowych idących ulicami rzymskich miast, podnosili śmieci, a następnie wrzucali je do skrzyni i transportowali do odległej lokalizacji poza granicami miasta. Śmieci, zwłaszcza w średniowieczu wyrzucano też po prostu na ulicę, przez co panowało wiele niebezpiecznych chorób. Dopiero w 1875 roku pojawił się pierwszy wolnostojący pojemnik na śmieci. Był wykonywany z drewna lub metalu. W późniejszych czasach kosze zaczęły pojawiać się na ulicach. Dziś nie wyobrażamy sobie życia bez tych podstawowych elementów wyposażenia każdego wnętrza. Powstaje mnóstwo rodzajów koszy na śmieci. Specjalistycznych przeznaczonych do recyklingu, kolorowych dla dzieci czy bezdotykowych wykorzystujących najnowsze technologie.
  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe