Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Szafki na klucze

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się nie móc znaleźć kluczy wychodząc pośpiesznie z domu? Oczywiście, że tak. Każdy przez to przechodził. Niepotrzebne nerwy, dodatkowy stres. Szafki na klucze to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwi organizację Twojego cennego czasu, równocześnie dodając uroku całemu wnętrzu. Wyobraź sobie, że wstajesz na ostatnią chwilę i ubierasz się w pośpiechu. Czy masz jednak problem ze znalezieniem jakichkolwiek ubrań? Nie, ponieważ mają one swoje miejsce w przeznaczonej na to szafie. Zabierasz jedzenie z lodówki, udajesz się do drzwi i orientujesz się, że nie masz pod ręką kluczy, bez których nie wyjdziesz z domu. Szukasz ich, szukasz... i gdzie je znajdujesz? W torbie? Pod stołem? A może są w którejś kieszeni? Szkoda na to wszystko zdrowia. Wybierz szafkę na klucze z naszej kolekcji i miej ja wszystkie w jednym miejscu. Szafka na klucze do domu – to dzięki niej poczujesz, że wszystko ma swoje miejsce. W ciągu chwili ułatwisz sobie życie w momentach, kiedy każda minuta zwłoki przy wyjściu ma znaczenie i może okazać się kluczowa.

Czy wiesz że?


Zanim szafki na klucze zyskały swoją popularność, klucze oraz zamki do drzwi musiały przejść bardzo daleką drogę. Klucz został wynaleziony przez Theodora z Samos już w VI wieku przed naszą erą! W starożytnym Rzymie natomiast szafki na klucze nie były potrzebne. Zamożni Rzymianie często bowiem trzymali swoje kosztowności w zamkniętych pudełkach w domach, a klucze nosili w postaci pierścieni na palcach. Ta praktyka przynosiła pewne uwarunkowania społeczne. Po pierwsze przez cały czas trzymali klucz pod ręką, a po drugie sygnalizowali, że są na tyle bogaci, aby mieć pieniądze i biżuterię, które warto zabezpieczyć. Następnie zaczęły powstawać kolejne rodzaje kłódek oraz zamków. Zaczęto coraz bardziej dbać o zabezpieczenie swoich domów oraz innych pomieszczeń. Później wynaleziono także technikę dorabiania kluczy, dzięki czemu w każdym gospodarstwie domowym było przynajmniej po kilka sztuk. To zrodziło potrzebę powstania szafek na klucze, aby te drobne przedmioty nie pogubiły się podczas codziennych czynności. Dziś istnieją dziesiątki modeli szafek na klucze, które można dopasować do wnętrz w każdym stylu!

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.

Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.

Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.