Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Napisz do nas

Wiadomość wysłana pomyślnie

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

Rejestracja

Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na zakupy.
Szczególy kodów rabatowych
Na podany adres e-mail został wysłany link aktywacyjny

Zamów bezpłatne próbniki tkanin Zamów próbniki

Uwaga: dotyczy tylko mebli tapicerowanych

Zaznacz rodzaj obicia (max. 2 obicia)

Wybierz odcień obicia (max. 3 kolory)

Wypełnij pola

Podaj dane kontaktowe

Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na zakupy.

Termin wysłania próbek wynosi około 7 dni.

Wiadomość wysłana pomyślnie
 • -9%
  Wieszak na ścianę Magnetter biały

  Wieszak na ścianę Magnetter biały

  81 PLN
  89 PLN
  Szybka wysyłka w 2 dni
 • -9%
  Wieszak na ścianę Magnetter Espresso

  Wieszak na ścianę Magnetter Espresso

  81 PLN
  89 PLN
  Szybka wysyłka w 2 dni
 • -10%
  Szafka na klucze Time z zegarem

  Szafka na klucze Time z zegarem

  225 PLN
  249 PLN
 • -9%
  Szafka na klucze Funny Owl

  Szafka na klucze Funny Owl

  90 PLN
  99 PLN
 • -10%
  Dekoracja ścienna Walls z trzema haczykami

  Dekoracja ścienna Walls z trzema haczykami

  90 PLN
  100 PLN
SELSEY Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Szafki na klucze

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się nie móc znaleźć kluczy wychodząc pośpiesznie z domu? Oczywiście, że tak. Każdy przez to przechodził. Niepotrzebne nerwy, dodatkowy stres. Szafki na klucze to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwi organizację Twojego cennego czasu, równocześnie dodając uroku całemu wnętrzu. Wyobraź sobie, że wstajesz na ostatnią chwilę i ubierasz się w pośpiechu. Czy masz jednak problem ze znalezieniem jakichkolwiek ubrań? Nie, ponieważ mają one swoje miejsce w przeznaczonej na to szafie. Zabierasz jedzenie z lodówki, udajesz się do drzwi i orientujesz się, że nie masz pod ręką kluczy, bez których nie wyjdziesz z domu. Szukasz ich, szukasz... i gdzie je znajdujesz? W torbie? Pod stołem? A może są w którejś kieszeni? Szkoda na to wszystko zdrowia. Wybierz szafkę na klucze z naszej kolekcji i miej ja wszystkie w jednym miejscu. Szafka na klucze do domu – to dzięki niej poczujesz, że wszystko ma swoje miejsce. W ciągu chwili ułatwisz sobie życie w momentach, kiedy każda minuta zwłoki przy wyjściu ma znaczenie i może okazać się kluczowa.

Czy wiesz, że...

Jasne wnętrze z oknami w białej ramie. Na drewnianej ścianie znajduje się drewniana szafka, a tuż obok stoi wieszak wolnostojący.
zanim szafki na klucze zyskały swoją popularność, klucze oraz zamki do drzwi musiały przejść bardzo daleką drogę? Klucz został wynaleziony przez Theodora z Samos już w VI wieku przed naszą erą! W starożytnym Rzymie natomiast szafki na klucze nie były potrzebne. Zamożni Rzymianie często bowiem trzymali swoje kosztowności w zamkniętych pudełkach w domach, a klucze nosili w postaci pierścieni na palcach. Ta praktyka przynosiła pewne uwarunkowania społeczne. Po pierwsze przez cały czas trzymali klucz pod ręką, a po drugie sygnalizowali, że są na tyle bogaci, aby mieć pieniądze i biżuterię, które warto zabezpieczyć. Następnie zaczęły powstawać kolejne rodzaje kłódek oraz zamków. Zaczęto coraz bardziej dbać o zabezpieczenie swoich domów oraz innych pomieszczeń. Później wynaleziono także technikę dorabiania kluczy, dzięki czemu w każdym gospodarstwie domowym było przynajmniej po kilka sztuk. To zrodziło potrzebę powstania szafek na klucze, aby te drobne przedmioty nie pogubiły się podczas codziennych czynności. Dziś istnieją dziesiątki modeli szafek na klucze, które można dopasować do wnętrz w każdym stylu!