Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.
Działamy bez zmian! - 60 dni na zwrot - raty 10x0% RRSO 0% - Czytaj więcej
Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Urocza, drewniana szafka na klucze z białymi i srebrnymi elementami. Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się nie móc znaleźć kluczy wychodząc pośpiesznie z domu? Oczywiście, że tak. Każdy przez to przechodził. Niepotrzebne nerwy, dodatkowy stres. Szafki na klucze to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwi organizację Twojego cennego czasu, równocześnie dodając uroku całemu wnętrzu. Wyobraź sobie, że wstajesz na ostatnią chwilę i ubierasz się w pośpiechu. Czy masz jednak problem ze znalezieniem jakichkolwiek ubrań? Nie, ponieważ mają one swoje miejsce w przeznaczonej na to szafie. Zabierasz jedzenie z lodówki, udajesz się do drzwi i orientujesz się, że nie masz pod ręką kluczy, bez których nie wyjdziesz z domu. Szukasz ich, szukasz... i gdzie je znajdujesz? W torbie? Pod stołem? A może są w którejś kieszeni? Szkoda na to wszystko zdrowia. Wybierz szafkę na klucze z naszej kolekcji i miej ja wszystkie w jednym miejscu. Szafka na klucze do domu – to dzięki niej poczujesz, że wszystko ma swoje miejsce. W ciągu chwili ułatwisz sobie życie w momentach, kiedy każda minuta zwłoki przy wyjściu ma znaczenie i może okazać się kluczowa.
  • Wieszak na ścianę Magnetter biały

   Wieszak na ścianę Magnetter biały

   89 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Wieszak na ścianę Magnetter Espresso

   Wieszak na ścianę Magnetter Espresso

   89 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Szafka na klucze Home

   Szafka na klucze Home

   99 PLN
  • Szafka na klucze Glass

   Szafka na klucze Glass

   99 PLN
  • Szafka na klucze Time z zegarem

   Szafka na klucze Time z zegarem

   219 PLN
  • Szafka na klucze Funny Owl

   Szafka na klucze Funny Owl

   89 PLN
  • Szafka na klucze Formosa z ramkami na zdjęcia

   Szafka na klucze Formosa z ramkami na zdjęcia

   99 PLN

  Czy wiesz, że...

  Jasne wnętrze z oknami w białej ramie. Na drewnianej ścianie znajduje się drewniana szafka, a tuż obok stoi wieszak wolnostojący.
  zanim szafki na klucze zyskały swoją popularność, klucze oraz zamki do drzwi musiały przejść bardzo daleką drogę? Klucz został wynaleziony przez Theodora z Samos już w VI wieku przed naszą erą! W starożytnym Rzymie natomiast szafki na klucze nie były potrzebne. Zamożni Rzymianie często bowiem trzymali swoje kosztowności w zamkniętych pudełkach w domach, a klucze nosili w postaci pierścieni na palcach. Ta praktyka przynosiła pewne uwarunkowania społeczne. Po pierwsze przez cały czas trzymali klucz pod ręką, a po drugie sygnalizowali, że są na tyle bogaci, aby mieć pieniądze i biżuterię, które warto zabezpieczyć. Następnie zaczęły powstawać kolejne rodzaje kłódek oraz zamków. Zaczęto coraz bardziej dbać o zabezpieczenie swoich domów oraz innych pomieszczeń. Później wynaleziono także technikę dorabiania kluczy, dzięki czemu w każdym gospodarstwie domowym było przynajmniej po kilka sztuk. To zrodziło potrzebę powstania szafek na klucze, aby te drobne przedmioty nie pogubiły się podczas codziennych czynności. Dziś istnieją dziesiątki modeli szafek na klucze, które można dopasować do wnętrz w każdym stylu!