Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Pokrowce na materac do sypialni

W życiu każdego z nas nadejdzie taki moment, gdy pomyślimy, że czas na gruntowne czyszczenie łóżka. Pokrowce na materace mogą w tym bardzo pomóc! Wymiana pościeli i odkurzenie łóżka to za mało? Co zrobić z materacem? Wyprać go ręcznie i pozostawić mokrym przez kolejne dwa dni? Możesz oszczędzić sobie związanego z tym wysiłku i stresu! Pokrowiec zabezpieczy materac przed zabrudzeniami i kurzem, a gdy przyjdzie na to czas, możesz go po prostu zdjąć i wyprać w pralce. Od teraz dbanie o czystość w sypialni może być naprawdę łatwe. Co więcej, dzięki pokrowcom, materac wygląda estetycznie, jest zabezpieczony i może posłużyć Tobie i Twojej rodzinie na dłuższy czas. Antyalergiczne pokrowce na materace to rozwiązanie, które zaspokoi wszystkie potrzeby dotyczące sypialni – pomoże w walce z alergią i roztoczami, w dbaniu o czystość, estetykę i wygodę. Czy Twojemu dziecku nie zdarzyło się wylać sok w łóżku, zostawiając plamę nie tylko na pościeli, ale też na materacu? Czy nie podjada w swoim łóżku, zostawiając okruszki, które zwierają różnego rodzaju bakterie? Pokrowce na materace dla dzieci to również niezastąpione rozwiązanie, które pomoże Ci dbać także o zdrowie swojej pociechy oraz o porządek w pokoju dziecięcym. Wypróbuj pokrowce na materace, a zaznasz czystego i komfortowego snu już dziś.

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.

Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.

Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.