Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Czy zdarzało Ci się mieć problem z wolną przestrzenią w mieszkaniu? Czy musiałeś zrezygnować z pewnych ozdób, mebli lub innych rzeczy, bo zwyczajnie by się nie zmieściły? Albo zawsze masz problem z tym, że nie możesz przenocować gości, bo nie masz miejsca, żeby wstawić dodatkowe łóżko? Zajmuje ono dosyć dużo miejsca względem innych mebli w pokoju, a przy małym metrażu mieszkania każda wolna przestrzeń jest bardzo cenna. Gdyby tylko dało się schować łóżko w szafie, aby zajmowało mniej miejsca. Z półkotapczanami od Selsey jest to możliwe!

  Półkotapczan - niezwykła funkcjonalność


  Czym dokładnie jest półkotapczan? To oryginalne rozwiązanie, które łączy ze sobą funkcjonalność, wygodę i stylowy wygląd. Dzięki swojej specjalnej konstrukcji, jest to dosłownie łóżko chowane w szafie, które w razie potrzeby przemieni pokój dzienny w sypialnie, a gdy łóżko przestanie być potrzebne, jednym ruchem je schowasz. Swoim wyglądem po złożeniu przypomina stylową szafę, która w ciągu dnia zajmuje mało miejsca. Półkotapczan daje Ci możliwość swobodnego przekształcania pokoju. Nie musisz już wybierać między łóżkiem a innymi meblami. Łóżko składane na ścianę zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu możesz swobodnie ustawiać inne meble, a gdy będziesz chciał się położyć, musisz jedynie przesunąć je odrobinę na bok. Następnego dnia wystarczy je złożyć, bez konieczności ciągłego ścielenia, a w pokoju znowu jest wolna przestrzeń, którą możesz zagospodarować. Trzeba przyznać, że jest to naprawde wygodne i pomysłowe rozwiązanie. Zastanawiasz się czy ciągłe składanie i rozkładanie łóżka w szafie nie jest problematyczne i męczące? Nie przejmuj się! Łóżko chowane jest zaprojektowane w taki sposób, aby nawet dziecko było w stanie je rozłożyć bez problemu. Wystarczy chwycić za uchwyt i pociągnąć. A dzięki mechanizmom wspomagającym nie potrzeba do tego dużej siły. Nie ma niczego prostszego! Zastosowanie pasów spinających pozwoli Ci przymocować sztywno pościel, dzięki czemu możesz złożyć łóżko bez jego ścielenia, dzięki czemu zaoszczędzić czas. Nie musisz się też martwić o bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu odpowiednich mechanizmów zabezpieczających, łóżko nigdy nie otworzy się samo. Wiele półkotapczanów wyposażona jest też w dodatkowy system, który zabezpiecza użytkownika podczas rozkładania łóżka tak, aby zatrzymało się ono w odpowiednim momencie i nie uderzyło o podłogę. Jest to na pewno świetna opcja nie tylko dla tych, którzy chcą zaoszczędzić trochę miejsca w pokoju, ale także dla tych którzy lubią funkcjonalne meble. Ciężko o bardziej elastyczną konstrukcję, która dopasowuje się do potrzeb użytkownika! Łóżko składane na ścianę na pewno będzie dobrym wyborem dla wielbicieli stylu skandynawskiego, idealnie wpisuje się w koncepcję stylistyczną. Podoba Ci się pomysł konstrukcji półkotapczanu i widzisz jego zastosowanie w swoim mieszkaniu, ale zastanawiasz się, czy takie łóżko składane jest w ogóle wygodne? Dzięki zastosowaniu stelaża szczebelkowego, a także mocnej metalowej ramy, łóżko chowane w szafie jest tak samo wygodne jak to zwykłe. Nie poczujesz absolutnie żadnej różnicy! Stałość konstrukcji zapewnia solidna metalowa podpora. Możesz również przykręcić półkotapczan do ściany. W ten sposób konstrukcja będzie niezwykle stabilna.

  Łóżko w szafie - prostota w aranżacji


  Łóżko w szafie dostępne jest w wielu kolorach, które z łatwością skomponują się z twoim pomieszczeniem. Możesz też dokupić meble dostosowane specjalnie do łóżka chowanego. Dzięki ich odpowiednim wymiarom, razem z łóżkiem stworzą jednolitą całość. Szeroki wybór stojących regałów różnej wielkości, a także wiszących półek pozwoli Ci urządzić się praktycznie bez ograniczeń.Dzięki nim zyskasz parę przydatnych półek i szuflad, pięknie ozdobisz ścianę, a także dopasujesz do pokoju jeszcze bardziej swoje łóżko chowane. To ty decydujesz w jakiej konfiguracji chcesz udekorować pomieszczenie. Oprócz szerokiego wyboru kolorystycznego, łóżko chowane dostępne jest w wielu rozmiarach, w wersji jednoosobowej i dwuosobowej, a przede wszystkim w wariancie pionowym oraz poziomym, dzięki czemu nie będziesz ograniczony sztywnymi wymiarami łóżka składanego na ścianę. Nie ma pomieszczenia, do którego by się ono nie wpasowało! Życzymy udanych zakupów, przespanych nocy, i energicznych poranków!
  • Concept Pro półkotapczan poziomy 120x200 cm

   Concept Pro półkotapczan poziomy 120x200 cm

   2269 PLN
  • Concept Pro półkotapczan pionowy 140x200 cm

   Concept Pro półkotapczan pionowy 140x200 cm

   2419 PLN
  • Concept Pro półkotapczan poziomy 90x200 cm

   Concept Pro półkotapczan poziomy 90x200 cm

   2049 PLN
  • Concept Pro półkotapczan poziomy 140x200 cm

   Concept Pro półkotapczan poziomy 140x200 cm

   2419 PLN
  • Concept Pro półkotapczan pionowy 90x200 cm

   Concept Pro półkotapczan pionowy 90x200 cm

   2049 PLN
  • Concept Pro półkotapczan pionowy 120x200 cm

   Concept Pro półkotapczan pionowy 120x200 cm

   2269 PLN
  • Concept Pro regał z jedną zamykaną szafką

   Concept Pro regał z jedną zamykaną szafką

   639 PLN
  • Concept Pro regał z dwiema zamykanymi szafkami

   Concept Pro regał z dwiema zamykanymi szafkami

   569 PLN
  • Concept Pro nadstawka z dwoma zamykanymi szafkami

   Concept Pro nadstawka z dwoma zamykanymi szafkami

   499 PLN
  • Concept Pro nadstawka z czterema zamykanymi szafkami 78 cm

   Concept Pro nadstawka z czterema zamykanymi szafkami 78 cm

   709 PLN
  • Concept Pro nadstawka z czterema zamykanymi szafkami 108 cm

   Concept Pro nadstawka z czterema zamykanymi szafkami 108 cm

   979 PLN
  • BED CONCEPT półkotapczan pionowy 140x200 cm

   BED CONCEPT półkotapczan pionowy 140x200 cm

   2929 PLN
  • BED CONCEPT półkotapczan pionowy 120x200 cm

   BED CONCEPT półkotapczan pionowy 120x200 cm

   2749 PLN
  • BED CONCEPT półkotapczan pionowy 90x200 cm

   BED CONCEPT półkotapczan pionowy 90x200 cm

   2489 PLN
  • BED CONCEPT półkotapczan poziomy 140x200 cm

   BED CONCEPT półkotapczan poziomy 140x200 cm

   2929 PLN
  • BED CONCEPT półkotapczan poziomy 120x200 cm

   BED CONCEPT półkotapczan poziomy 120x200 cm

   2749 PLN
  • BED CONCEPT półkotapczan poziomy 90x200 cm

   BED CONCEPT półkotapczan poziomy 90x200 cm

   2489 PLN
  • BED CONCEPT regał z jedną zamykaną szafką

   BED CONCEPT regał z jedną zamykaną szafką

   639 PLN
  • BED CONCEPT regał z dwiema zamykanymi szafkami

   BED CONCEPT regał z dwiema zamykanymi szafkami

   569 PLN
  • BED CONCEPT półkotapczan pionowy 160x200 cm

   BED CONCEPT półkotapczan pionowy 160x200 cm

   3109 PLN
  • BED CONCEPT półkotapczan pionowy 180x200 cm

   BED CONCEPT półkotapczan pionowy 180x200 cm

   3289 PLN
  • BED CONCEPT półkotapczan poziomy 160x200 cm

   BED CONCEPT półkotapczan poziomy 160x200 cm

   3109 PLN
  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe