Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Półkotapczany Lenart

Czy zdarzało Ci się mieć problem z wolną przestrzenią w mieszkaniu? Czy musiałeś zrezygnować z pewnych ozdób, mebli lub innych rzeczy, bo zwyczajnie by się nie zmieściły? Albo zawsze masz problem z tym, że nie możesz przenocować gości, bo nie masz miejsca, żeby wstawić dodatkowe łóżko? Zajmuje ono dosyć dużo miejsca względem innych mebli w pokoju, a przy małym metrażu mieszkania każda wolna przestrzeń jest bardzo cenna. Gdyby tylko dało się schować łóżko w szafie, aby zajmowało mniej miejsca. Z półkotapczanami od Selsey jest to możliwe!

Półkotapczan - niezwykła funkcjonalność


Czym dokładnie jest półkotapczan? To oryginalne rozwiązanie, które łączy ze sobą funkcjonalność, wygodę i stylowy wygląd. Półkotapczan, dzięki swojej specjalnej konstrukcji, to - dosłownie - łóżko chowane w szafie, które w razie potrzeby przemieni pokój dzienny w sypialnie, a gdy łóżko przestanie być potrzebne, jednym ruchem je schowasz. Swoim wyglądem po złożeniu przypomina stylową szafę, która w ciągu dnia zajmuje mało miejsca. Półkotapczan daje Ci możliwość swobodnego przekształcania pokoju. Nie musisz już wybierać między łóżkiem a innymi meblami. Łóżko składane na ścianę zajmuje bardzo mało miejsca, dzięki czemu możesz swobodnie ustawiać inne meble, a gdy będziesz chciał się położyć, musisz jedynie przesunąć je odrobinę na bok. Następnego dnia wystarczy je złożyć, bez konieczności ciągłego ścielenia, a w pokoju znowu jest wolna przestrzeń, którą możesz zagospodarować. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę wygodne i pomysłowe rozwiązanie. Zastanawiasz się czy ciągłe składanie i rozkładanie łóżka w szafie nie jest problematyczne i męczące? Nie przejmuj się! Łóżko chowane jest zaprojektowane w taki sposób, aby nawet dziecko było w stanie je rozłożyć bez problemu. Wystarczy chwycić za uchwyt i pociągnąć. A dzięki mechanizmom wspomagającym nie potrzeba do tego dużej siły. Nie ma niczego prostszego! Zastosowanie pasów spinających pozwoli Ci przymocować sztywno pościel, dzięki czemu możesz złożyć łóżko bez jego ścielenia, dzięki czemu zaoszczędzić czas. Nie musisz się też martwić o bezpieczeństwo. Dzięki zastosowaniu odpowiednich mechanizmów zabezpieczających, łóżko nigdy nie otworzy się samo. Wiele półkotapczanów wyposażona jest też w dodatkowy system, który zabezpiecza użytkownika podczas rozkładania łóżka tak, aby zatrzymało się ono w odpowiednim momencie i nie uderzyło o podłogę. Jest to na pewno świetna opcja nie tylko dla tych, którzy chcą zaoszczędzić trochę miejsca w pokoju, ale także dla tych którzy lubią funkcjonalne meble. Ciężko o bardziej elastyczną konstrukcję, która dopasowuje się do potrzeb użytkownika! Łóżko składane na ścianę na pewno będzie dobrym wyborem dla wielbicieli stylu skandynawskiego, idealnie wpisuje się w koncepcję stylistyczną. Podoba Ci się pomysł konstrukcji półkotapczanu i widzisz jego zastosowanie w swoim mieszkaniu, ale zastanawiasz się, czy takie łóżko składane jest w ogóle wygodne? Dzięki zastosowaniu stelaża szczebelkowego, a także mocnej metalowej ramy, łóżko chowane w szafie jest tak samo wygodne jak to zwykłe. Nie poczujesz absolutnie żadnej różnicy! Stałość konstrukcji zapewnia solidna metalowa podpora. Możesz również przykręcić półkotapczan do ściany. W ten sposób konstrukcja będzie niezwykle stabilna.

Łóżko w szafie - prostota w aranżacji


Łóżko w szafie dostępne jest w wielu kolorach, które z łatwością skomponują się z twoim pomieszczeniem. Możesz też dokupić meble dostosowane specjalnie do łóżka chowanego. Dzięki ich odpowiednim wymiarom, razem z łóżkiem stworzą jednolitą całość. Szeroki wybór stojących regałów różnej wielkości, a także wiszących półek pozwoli Ci urządzić się praktycznie bez ograniczeń. Dzięki nim zyskasz parę przydatnych półek i szuflad, pięknie ozdobisz ścianę, a także dopasujesz do pokoju jeszcze bardziej swoje łóżko chowane. To ty decydujesz w jakiej konfiguracji chcesz udekorować pomieszczenie. Oprócz szerokiego wyboru kolorystycznego, łóżko chowane dostępne jest w wielu rozmiarach, w wersji jednoosobowej i dwuosobowej, a przede wszystkim w wariancie pionowym oraz poziomym, dzięki czemu nie będziesz ograniczony sztywnymi wymiarami łóżka składanego na ścianę. Nie ma pomieszczenia, do którego by się ono nie wpasowało! Życzymy udanych zakupów, przespanych nocy, i energicznych poranków!

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.
Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.
Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.