Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Dębowy stolik kawowy nowoczesny

Stolik kawowy lub ława to mebel, który wraz z zestawem wypoczynkowym tworzy podstawowe wyposażenie salonu. Wśród dostępnych obecnie stolików kawowych można znaleźć najróżniejsze modele o zróżnicowanych gabarytach, kształcie, czy stylistyce. Jednymi z najchętniej wybieranych są jednak stoliki drewniane lub wykonane z materiałów imitujących drewno.

Dębowy stolik kawowy – elegancja i funkcjonalność


W powyższej kategorii można znaleźć szeroki wybór stolików kawowych, które odznaczają się kompleksowym połączeniem atrakcyjnego wyglądu i wysokiej funkcjonalności. Piękny kolor dębowego drewna nadaje samemu stolikowi, jak i całemu pomieszczeniu, w którym się znajduje, elegancji i klasy. Z kolei praktyczna konstrukcja, obejmująca obszerny blat, dodatkowe schowki, półki lub szuflady sprawia, że każdy stolik doskonale sprawdzi się w codziennym użytkowaniu oraz bez problemu pomieści kilka filiżanek kawy lub herbaty czy półmisek z przekąskami. Będzie to też idealne miejsce do przechowywania gazet i elektronicznych akcesoriów.

Nowoczesność niejedno ma imię


Powyższa kategoria obejmuje stoliki kawowe nowoczesne. W żadnym wypadku nie oznacza to jednak, iż jest to wąski i niezróżnicowany asortyment. Każdy nowoczesny stolik kawowy dębowy jest inny – odznacza się szczególną estetyką i niepowtarzalnym charakterem. Można znaleźć tu modele zróżnicowane zarówno pod kątem gabarytów czy kształtu, jak i również stylistyki. Dostępne są dębowe stoliki kawowe:
  • okrągłe,
  • prostokątne,
  • kwadratowe,
  • owalne.
Jak również stoliki i ławy utrzymane w stylistyce:
  • industrialnej,
  • skandynawskiej,
  • rustykalnej,
  • glamour,
  • klasycznej.
Łatwo można więc zauważyć, że wybór najodpowiedniejszego dla siebie stolika kawowego nie powinien stanowić żadnego problemu. W tak szerokim i zróżnicowanym asortymencie bez trudu można znaleźć model doskonale dopasowany do wystroju i charakteru wnętrza, jak i odpowiadający potrzebom i wymaganiom domowników.

Nie tylko do salonu


Nowoczesny stolik z dębowym blatem to elegancki i funkcjonalny mebel, który przede wszystkim sprawdzi się w salonie. Z powodzeniem wpasuje się jednak także w wystrój sypialni, domowego gabinetu, czy dużego holu. Ponadto doskonale sprawdzi się w biurach oraz wszelkiego rodzaju poczekalniach w miejscach publicznych.

Estetyka w parze z jakością


Atrakcyjne wizualnie stoliki o ciekawej konstrukcji, kolorystyce, jak i połączeniu materiałów, przede wszystkim zwracają uwagę swoją estetyką. Nie jest to jednak ich jedyna zaleta, ponieważ poza wyglądem odznaczają się one także solidnym wykonaniem z wysokiej jakości materiałów, gwarantującym ich nienaganną trwałość i wytrzymałość. Prostokątne, kwadratowe, czy okrągłe dębowe stoliki doskonale więc radzą sobie z ich intensywną i regularną eksploatacją, nie tracąc na swojej estetyce, czy funkcjonalności przez długi czas.

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.

Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.

Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.