Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Białe stoły do jadalni

Trudno jest wyobrazić sobie jadalnię bez stołu, przy którym podczas wspólnego posiłku gromadzi się cała rodzina, czy goście. W naszym asortymencie można znaleźć stoły do jadalni oraz stoły kuchenne w kolorze białym. Meble te są doskonałym połączeniem wyjątkowej estetyki i elegancji.

Białe stoły – do każdej kuchni i jadalni


Stół to nieodłączny element wyposażenia każdej jadalni, jak i kuchni. Służy on przede wszystkim do wygodnego spożywania posiłków, ale sprawdza się również w wielu innych sytuacjach. W kuchni może posłużyć za dodatkową przestrzeń roboczą, w jadalni natomiast – miejsce do nauki, czy pracy zdalnej. W ofercie naszego sklepu można znaleźć szeroki wybór stołów, które z pewnością spełnią indywidualne potrzeby i oczekiwania każdego użytkownika. Dzięki temu każdy z powodzeniem znajdzie odpowiedni stół do swojej jadalni.

Jeden kolor, wiele stylów


Szeroka oferta naszych stołów kuchennych oraz stołów do jadalni to meble o uniwersalnym i ponadczasowym białym kolorze, wykończone i utrzymane w kilku różnych stylach. Są to zarówno klasyczne blaty, pasujące do niemal dowolnego wnętrza, jak również stoły o stylistyce nowoczesnej, minimalistycznej, industrialnej, czy glamour. Wśród wyjątkowych modeli znajdują się także białe stoły w popularnym w ostatnim czasie stylu skandynawskim. Z łatwością można więc znaleźć stół, który nie tylko będzie spełniać indywidualne wymagania wszystkich jego użytkowników, ale także doskonale wpasuje się w wystrój wybranego wnętrza. Na styl białego stołu kuchennego, czy jadalnianego składa się kształt jego blatu, jak również ilość i forma jego nóżek oraz materiał, z jakiego zostały wykonane.

Warto pamiętać, że wybór i dopasowanie do charakteru pomieszczenia ułatwia nie tylko mnogość stylów i sposobów wykończenia stołów, ale także ich uniwersalna kolorystyka. Klasyczna biel stołu, jak również jej chłodne i ciepłe odcienie doskonale pasują zarówno do białych ścian i mebli, jak i do innych kolorów w pomieszczeniu.

Estetyka i funkcjonalność


Każdy biały stół do jadalni, który mamy dostępny w ofercie, odznacza się dużą estetyką oraz funkcjonalnością. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w roli praktycznego mebla do kuchni i jadalni, ale także jako ciekawa ozdoba. Niezależnie od tego, czy jest to stół kuchenny biały w kształcie prostokąta, okrągły, czy też biały stół z przeszklonym blatem, będzie pełnić obydwie swoje funkcje.

Co jeszcze charakteryzuje każdy nasz stół do kuchni i jadalni? Oprócz ciekawej estetyki to także wysoka jakość ich wykonania, która przekłada się na szczególną trwałość i wytrzymałość mebli. Solidna konstrukcja stołów oraz wysokiej jakości materiały, których użyto do ich wykonania, sprawiają, że będą służyć wszystkim domownikom przez długi czas. Stoły stworzone z wysokiej jakości elementów doskonale radzą sobie z ich regularnym użytkowaniem, wysokimi, jak i zimnymi temperaturami naczyń, a także ewentualnymi zabrudzeniami.

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki: