Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Wnętrze w stylu glamour z pluszowym dywanem oraz regałem na buty.
  Wchodzisz do przedpokoju, a tam znów za dużo butów... znasz to? Regały na buty pomogą uporać się z tym problemem! Ile razy zdarzyło się, że twoje dzieci wbiegając w pośpiechu do domu, zrzucają obuwie tak szybko, jak tylko się da nie patrząc na miejsce, w którym je zostawiają? Naucz je organizacji, stawiając na wygodny regał na buty, który im w tym pomoże. A może po prostu kochasz modę i Twoja kolekcja dodatków oraz akcesoriów wciąż się rozrasta? Buty na jogę, buty do joggingu, trampki na co dzień, skórzane na deszcz... Regał na obuwie pomoże zapanować nad całą masą butów! Dzięki odpowiedniemu regałowi podczas zakupu nowej pary butów nie zadasz sobie pytania, gdzie ja to wszystko pomieszczę? To także doskonałe wyjście, gdy latem chcesz oddzielić zimowe buty od wiosennych i letnich! Co więcej, regał do przedpokoju z naszej kolekcji to synonim wspaniałego designu, który dopasuje się do każdej aranżacji wnętrza! Rozsuwany regał na buty pomieści obuwie dla całej rodziny! Dobrze zorganizowany przedpokój to podstawa mieszkania, funkcjonującego bez zarzutów, dlatego postaw na modne regały na buty już dziś!
  • Regał na buty Elemente 10 zamykanych modułów

   Regał na buty Elemente 10 zamykanych modułów

   159 PLN
  • Regał na buty Textil pięć poziomów czarny

   Regał na buty Textil pięć poziomów czarny

   49 PLN
  • Regał na buty Textil dziesięć poziomów czarny

   Regał na buty Textil dziesięć poziomów czarny

   119 PLN
  • Regał na buty Textil dziesięć poziomów szary

   Regał na buty Textil dziesięć poziomów szary

   119 PLN
  • Regał na buty Elemente 16 modułów 22x22 cm

   Regał na buty Elemente 16 modułów 22x22 cm

   149 PLN
  • Regał na buty Elemente 9 modułów 30x30 cm

   Regał na buty Elemente 9 modułów 30x30 cm

   99 PLN
  • Regał na buty Elemente 16 modułów 30x30 cm

   Regał na buty Elemente 16 modułów 30x30 cm

   149 PLN
  • Regał na buty Industrial Module 12 modułów 30x30 cm

   Regał na buty Industrial Module 12 modułów 30x30 cm

   179 PLN
  • Regał na buty Textil pięć poziomów szary

   Regał na buty Textil pięć poziomów szary

   49 PLN
  • Regał na buty Elemente 6 modułów 30x30 cm

   Regał na buty Elemente 6 modułów 30x30 cm

   79 PLN
  • Szafa Textil 88 cm na buty czarna

   Szafa Textil 88 cm na buty czarna

   129 PLN
  • Regał na buty Industrial

   Regał na buty Industrial

   119 PLN
  • Regał na buty Puzzle z możliowścią łączenia

   Regał na buty Puzzle z możliowścią łączenia

   49 PLN

  Czy wiesz, że...

  Minimalistyczne wnętrze z białymi ścinami oraz transparentnym regałem na buty. Na parapecie z marmurowym motywem znajdują się szklane dekoracje.
  regały na buty zaczęły powstawać w momencie, kiedy obuwie zyskało swą popularność? Zanim jednak tak się stało, buty musiały przejść naprawdę długą drogę! Malowidła naścienne w świątyniach egipskich świadczą o tym, że w Afryce już ponad 1500 lat przed naszą erą noszono obuwie. Były to sandały z papirusu, lub skóry zwierzęcej. W starożytnej Grecji używane były sandały o podeszwach wykonanych z grubej skóry, korka lub kawałka drewna. W starożytnym Rzymie noszono natomiast obuwie zwane caligae. Na przestrzeni kolejnych epok obuwie ewoluowało. Powstawało coraz więcej różnorodnych modeli zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Rok 1875 stał się znaczącą datą w historii obuwia. Na rynku pojawiła się maszyna do tworzenia butów, znana pod nazwą Goodyear Welt Sewing Machine. Sukces maszyn można zawdzięczać Charlesowi Goodyearowi, amerykańskiemu wynalazcy i przedsiębiorcy, twórcy przemysłu gumowego. Te wydarzenia miały poważny wpływ na rozwój technologiczny rynku obuwniczego. Dzięki temu można było produkować obuwie jeszcze bardziej wydajnie. Zdecydowanie miało to istotny wpływ na popularyzację obuwia oraz powstanie wielu firm obuwniczych. Wywołało to także potrzebę stworzenia specjalnych mebli na przechowywanie tej części garderoby.
  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe