Infolinia + 48 71 889 80 59
  Logowanie | Rejestracja
  0
  Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Lustra łazienkowe to niezbędne elementy wyposażenia każdej toalety oraz domowego spa & wellness! Nikt z nas nie wyobraża sobie przecież poranka bez przejrzenia się w lustrze, prawda? Właściwy wygląd jest ważny dla każdego nas. Co więcej, duże lustro łazienkowe może być naprawdę stylowe i dodać Twojemu wnętrzu niezwykłego designu! A może wstajesz wcześniej niż Twoja druga połówka i nie chcesz hałasować, wykonując makijaż przy toaletce w sypialni? Jeśli tak, podświetlane lustro łazienkowe sprawdzi się równie dobrze, jeśli nie lepiej, niż ulubiona toaletka! Co więcej, lustro w łazience pomoże optycznie powiększyć całe wnętrze, dzięki czemu poczujesz się w niej jak w prawdziwym spa! A może marzysz o w pełni dopracowanym wnętrzu w stylu marynistycznym? Okrągłe lustra łazienkowe będą przypominać o okienkach w kajucie statku i sprawią, że cały rok będziesz czuć się jak na nadmorskich wakacjach! Wybierz lustra łazienkowe z naszej kolekcji już dziś, a zyskasz funkcjonalność i styl!
  • Regał na buty Elemente 6 modułów 30x30 cm

   Regał na buty Elemente 6 modułów 30x30 cm

   199 PLN
  • Regał na buty Elemente 10 zamykanych modułów

   Regał na buty Elemente 10 zamykanych modułów

   289 PLN
  • Regał na buty Elemente 9 modułów 30x30 cm

   Regał na buty Elemente 9 modułów 30x30 cm

   219 PLN
  • Regał na buty Elemente 16 modułów 30x30 cm

   Regał na buty Elemente 16 modułów 30x30 cm

   269 PLN
  • Regał na buty Elemente 16 modułów 22x22 cm

   Regał na buty Elemente 16 modułów 22x22 cm

   269 PLN
  • Regał na buty Textil dziesięć poziomów czarny

   Regał na buty Textil dziesięć poziomów czarny

   239 PLN
  • Regał na buty Textil dziesięć poziomów szary

   Regał na buty Textil dziesięć poziomów szary

   239 PLN
  • Regał na buty Textil pięć poziomów czarny

   Regał na buty Textil pięć poziomów czarny

   179 PLN
  • Regał na buty Textil pięć poziomów szary

   Regał na buty Textil pięć poziomów szary

   179 PLN

  Czy wiesz, że...

  Minimalistyczne wnętrze z białymi ścinami oraz transparentnym regałem na buty. Na parapecie z marmurowym motywem znajdują się szklane dekoracje.
  regały na buty zaczęły powstawać w momencie, kiedy obuwie zyskało swą popularność? Zanim jednak tak się stało, buty musiały przejść naprawdę długą drogę! Malowidła naścienne w świątyniach egipskich świadczą o tym, że w Afryce już ponad 1500 lat przed naszą erą noszono obuwie. Były to sandały z papirusu, lub skóry zwierzęcej. W starożytnej Grecji używane były sandały o podeszwach wykonanych z grubej skóry, korka lub kawałka drewna. W starożytnym Rzymie noszono natomiast obuwie zwane caligae. Na przestrzeni kolejnych epok obuwie ewoluowało. Powstawało coraz więcej różnorodnych modeli zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Rok 1875 stał się znaczącą datą w historii obuwia. Na rynku pojawiła się maszyna do tworzenia butów, znana pod nazwą Goodyear Welt Sewing Machine. Sukces maszyn można zawdzięczać Charlesowi Goodyearowi, amerykańskiemu wynalazcy i przedsiębiorcy, twórcy przemysłu gumowego. Te wydarzenia miały poważny wpływ na rozwój technologiczny rynku obuwniczego. Dzięki temu można było produkować obuwie jeszcze bardziej wydajnie. Zdecydowanie miało to istotny wpływ na popularyzację obuwia oraz powstanie wielu firm obuwniczych. Wywołało to także potrzebę stworzenia specjalnych mebli na przechowywanie tej części garderoby.
  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe