Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Granatowy narożnik z funkcją spania

Gdyby zapytać kilkanaście osób o wskazanie ulubionych kolorów, niebieski przewijałby się bardzo często. Jedni określaliby jego odcienie, inni używali podstawowej nazwy, ale każdy miałby na myśli barwę bezchmurnego nieba czy morskiej wody. Nie może zatem dziwić, że aranżowanie wnętrz na podstawie tej tonacji cieszy się sporą popularnością. Również tapiceruje się meble w tym odcieniu, czego najlepszym dowodem jest niebieski narożnik. Jako stosunkowo duży mebel wyróżnia się na tle pozostałych akcesoriów. Gustowny niebieski narożnik w salonie będzie obiektem dumy właściciela i zachwytu gości.

Granatowa rogówka przełamaniem stylistycznej nudy


Odświeżenie klimatu pomieszczeń wcale nie musi wiązać się z przemalowaniem ścian czy wymianą wyposażenia. Niekiedy wystarczy jedna zmiana, aby pokój zyskał nowe oblicze. Granatowa rogówka doskonale uwypukla to zjawisko. Model o mniejszych gabarytach ustawiony w części narożnej stworzy przytulny kąt, którego aura będzie emanować na pozostałe otoczenie. Świetnie skomponuje się z drewnem. W przypadku podłogi z parkietu bądź paneli takie zestawienie da kapitalny efekt. Stojąca obok meblościanka również znakomicie nawiąże stylistycznie do niebieskiej rogówki. Takie rozwiązanie sprawdzi się nie tylko w salonie, ale także w pokoju dziecięcym lub gościnnym.

Praktyczny błękitny narożnik z funkcją spania


Skoro już pojawił się temat gościnności, musimy przedstawić mebel, jakim jest błękitny narożnik z funkcją spania. Jako naród lubimy dobrze się bawić i chętnie pod swój dach zapraszamy gości. Późna pora zazwyczaj nie przeszkadza nam w dalszym imprezowaniu, ale nawet najbardziej zahartowani biesiadnicy w końcu muszą iść spać. I wtedy przydaje się błękitny narożnik z funkcją spania. Najpierw dzielnie służy w trakcie wznoszonych toastów, śpiewów i dyskusji, będąc wygodnym siedziskiem. Natomiast kiedy towarzystwo zdecyduje, że czas kończyć imprezę, poprzez szybkie i łatwe rozłożenie przeistacza się w duże i komfortowe łóżko.

Granatowy narożnik z funkcją spania zgodny z aranżacyjnymi trendami


Podczas aranżowania wnętrz wiele osób posiłkuje się wskazówkami dekoratorów. W ten sposób można stworzyć spójną przestrzeń zgodną z modnymi trendami. Granatowy narożnik z funkcją spania jest urządzeniem uniwersalnym, stąd znakomicie harmonizuje praktycznie z każdym stylem. Stawiasz na chłodną i surową opcję skandynawską? Niebieski narożnik idealnie wpisze się w konwencję. Kreacja nowoczesna najbardziej do Ciebie przemawia? Niebieska rogówka zaakcentuje jej funkcjonalność i prostotę. A może masz zamiar zainwestować w elementy dekoracji klasycznej? Błękitny narożnik z funkcją spania rewelacyjnie zestawi się z wysmakowaną formą. Podobnie zresztą jak z innymi popularnymi stylistykami, choćby takimi jak glamour, vintage, industrialną czy rustykalną.

Skuteczny odpoczynek dzięki niebieskiej rogówce


Meble nie tylko muszą odznaczać się praktycznością. Powinny także umożliwiać wydajną regenerację. Wygodny, niebieski narożnik w salonie pomoże zrelaksować się po ciężkim dniu w pracy. Przyjemny w dotyku materiał i miękkie wypełnienie pozwolą na idealne odprężenie. Kojąca nerwy kolorystyka może przyczynić się do szybkiego opanowania różnych nieprzyjemnych emocji. Granatowy narożnik z funkcją spania to gwarancja długiego i odżywczego snu. Po przebytej nocy obudzisz się wypoczęty i pełen energii. Nie odczujesz żadnego dyskomfortu, a problem sztywnych mięśni i bolącego karku nie będzie Ci towarzyszyć. Niebieska rogówka to urządzenie o wyjątkowych właściwościach, które szybko docenisz podczas użytkowania.

Postaw na błękitny narożnik z funkcją spania z oferty Selsey


W ofercie sklepu Selsey znajdziesz wysokiej jakości narożniki w różnych odcieniach niebieskiego. Proponujemy produkty w kształcie liter L i U. Zdecydowana większość modeli umożliwia przechowywanie pościeli i innych artykułów sypialnianych dzięki specjalnym pojemnikom. W zależności od wersji, w naszym asortymencie znajdziesz wyroby z następującymi sposobami rozkładania:
  • delfin,
  • automat DL,
  • DL,
  • wózek.
Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z poszczególnymi pozycjami. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi konsultanci czekają, by rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości. Postaw na sprawdzone narożniki. Postaw na produkty Selsey.

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki: