Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Pokój dziecięcy z białymi meblami i sosnowym łóżkiem piętrowym. Twoje pociechy mają wspólny pokój? Łóżka piętrowe pomogą zorganizować ich przestrzeń! A może Twojemu dziecku nie straszne są wysokości, uwielbia przygody i dobrą zabawę, a Ty pragniesz zorganizować jego przestrzeń w możliwie funkcjonalny sposób? Wybierz łóżko piętrowe z biurkiem pod spodem, a zyskasz dodatkową powierzchnię w pokoju dziecka! Łóżka piętrowe do małych pokoi to doskonały sposób na lepszą organizację! Najmłodsi kochają bawić się w dom. Wyobraź sobie ich radość, kiedy ich umowny dom będzie mógł mieć dwa piętra! Od teraz łóżko to nie tylko komfortowy sen. To także wspaniała zabawa! Zyskasz ją również wybierając łóżko ze zjeżdżalnią, która pozwoli na ekscytujący zjazd z miejsca snu, jak i dziecięcych zabaw. Może dzięki temu wstawanie do przedszkola i szkoły okaże się dużo prostsze? Co więcej, dzięki zyskanej przestrzeni, możesz pozwolić sobie na dodatkowy kącik z zabawkami lub biurko dla dorastających uczniów! Wybierz łóżko piętrowe ze schodami, a Twoje dzieci poza dodatkowymi atrakcjami w swoim pokoju będą trafiać bezpiecznie w objęcia Orfeusza. Nowoczesne łóżka piętrowe w pokoju dziecięcym i młodzieżowym to doskonałe rozwiązanie, które wpłynie na komfort snu, zabawy, nauki jak i odpoczynku.
  • Łóżko piętrowe Dalidda domek z drabinką z przodu

   Łóżko piętrowe Dalidda domek z drabinką z przodu

   1019 PLN
   Dostawa GRATIS
  • Łóżko piętrowe Dalidda domek z drabinką z boku

   Łóżko piętrowe Dalidda domek z drabinką z boku

   1019 PLN
   Dostawa GRATIS
  • Łóżko Dalidda domek z antresolą z drabinką z boku

   Łóżko Dalidda domek z antresolą z drabinką z boku

   999 PLN
   Dostawa GRATIS
  • Łóżko Dalidda domek z antresolą z drabinką z przodu

   Łóżko Dalidda domek z antresolą z drabinką z przodu

   999 PLN
   Dostawa GRATIS
  • Łóżko piętrowe Bed z biurkiem i komodą

   Łóżko piętrowe Bed z biurkiem i komodą

   1639 PLN
   Dostawa GRATIS
  • Łóżko piętrowe Felippe z sosnowego drewna

   Łóżko piętrowe Felippe z sosnowego drewna

   1329 PLN
   Dostawa GRATIS
  • Łóżko piętrowe Felippe z sosnowego drewna ze stelażem

   Łóżko piętrowe Felippe z sosnowego drewna ze stelażem

   1489 PLN
   Dostawa GRATIS
  • Łóżko piętrowe Bed

   Łóżko piętrowe Bed

   1169 PLN
   Dostawa GRATIS

  Czy wiesz, że...

  Nowoczesny pokój dziecięcy z szarym łóżkiem piętrowym. Na łóżku znajdują się żółte poduszki dekoracyjne w geometryczne wzory. Na białych meblach stoją organizery, a tuż obok kwiatek w doniczce.
  pomysł na pierwsze łóżka piętrowe pojawił się już w starożytnym Egipcie? Swoją popularność zyskały jednak dopiero dzięki wojskowości, gdzie wykorzystywano je, by pomóc jak najlepiej zagospodarować powierzchnię w koszarach, zapewniając równocześnie miejsce do spania wielu żołnierzom. Dzięki temu dostrzeżono, że łóżka piętrowe sprawdzą się też doskonale w małych mieszkaniach, w których mieszkają rodziny wielodzietne. Początkowo tylko drewniane łóżka piętrowe, szybko zyskały nowoczesny wgląd dzięki zastosowaniu innych materiałów, jak metal, czy najnowszych ekologicznych komponentów. W latach 80-tych i 90-tych XX wieku łóżka piętrowe były pokazywane w wielu popularnych programach telewizyjnych i stały się trendem wśród dzieci i nastolatków.
  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe