Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Dębowy stół rozkładany

Piękny, dębowy stół to idealne dopełnienie salonu czy jadalni. Jego charakterystyczny wygląd wzbogaci wnętrze, bez względu na rodzaj zastosowanej aranżacji. Stół dębowy rozkładany to jednak nie tylko zachwycający design. To również wiele przydatnych właściwości eksploatacyjnych. Z pewnością zostaną one docenione przez każdego użytkownika. Inwestycja w tego rodzaju mebel przyniesie sporo korzyści. Jeżeli potrzebujesz ławy, która pomieści wszystkich domowników oraz zapewni optymalną ilość miejsca w przypadku posiłku większej liczby osób, to stół drewniany dębowy rozkładany jest idealną propozycją dla Ciebie.

Długowieczny stół dębowy rozsuwany


Dąb słynie ze swej długowieczności. Ta cecha nie ulega degradacji podczas obróbki surowca, stąd stół dębowy rozsuwany jest inwestycją na lata. Dobitnym przykładem potwierdzającym tę tezę są meble sprzed kilkudziesięciu, a nawet kilkuset lat! Odporność na upływ czasu to jeden z podstawowych parametrów, jakimi odznacza się dębowy stół rozkładany. Warto też wspomnieć o jego wytrzymałości na uszkodzenia. Zwarty budulec znakomicie neutralizuje uszkodzenia, w związku z czym obicia i zarysowania należą do rzadkości. Dobrze zabezpieczona powierzchnia nie odkształca się i zachowuje swoją podstawową formę, umożliwiając zarówno eksploatację wewnętrzną, jak i zewnętrzną.

Designerskie stoły do jadalni


Chociaż dąb w swoim naturalnym kolorze wyróżnia się elegancją, to można poprawić jego walory wizualne, dodatkowo go ubarwiając. Poprzez zastosowanie barwników materiałowi nadaje się pożądany odcień. Stół dębowy rozkładany w tonacji jaśniejszej kapitalnie nawiąże do pastelowej aranżacji. Natomiast ciemniejsza ława rewelacyjnie odnajdzie się we wnętrzach rustykalnych. Prócz kolorystyki, interesującą właściwością jest także kształt. Stoły dębowe okrągłe cieszą się coraz większą popularnością, zastępując klasyczne modele o prostokątnym układzie. Stoły do jadalni o owalnej charakterystyce skutecznie przełamują tradycyjną konwencję, znacząco ją upiększając.

Dębowy stół rozsuwany inwestycją na przyszłość


Wspomnieliśmy już, że stół drewniany rozkładany dębowy odznacza się długoletnią eksploatacją. Za żywotnością idzie w parze jeszcze jedna pozytywna cecha: zysk na wartości. Z roku na rok stół szlachetnieje. Oczywiście należy zadbać o jego konserwację, ale ta jest łatwa i ogranicza się do okresowej pielęgnacji odpowiednimi preparatami. W kontekście ewentualnej sprzedaży stół dębowy drewniany z kilkunastoletnim stażem może przynieść spore zyski, jednak wtedy jeszcze trudniej się z nim rozstać, bo pojawia się aspekt sentymentalny. Użytkowany przez długi okres stół do jadalni „nasiąka” wspomnieniami, stając się cenną – dosłownie i w przenośni – pamiątką rodzinną.

Urzekające i solidne stoły do jadalni tylko na Selsey.pl


Dębowy stół rozkładany to szczególny produkt, dlatego dokładamy wszelkich starań, by do naszej oferty trafiały egzemplarze najlepsze pod każdym względem. Prezentowane stoły dębowe okrągłe, jak i prostokątne wyróżniają się dokładnością wykonania i ponadprzeciętną solidnością. Do ich produkcji jest wykorzystywana ściśle wyselekcjonowana tarcica pozbawiona pęknięć i innych defektów. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi modelami wyrobu, jakim jest stół dębowy rozsuwany. W przypadku jakichkolwiek pytań nasi sprzedawcy są dostępni zarówno pod adresem mailowym, jak i wskazanym w górnej części witryny numerem telefonu. Życzymy udanych zakupów!

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.
Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.
Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.