Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Materace dla dzieci

Komfortowy i zdrowy sen w pierwszych latach życia stanowi niezwykle ważny aspekt, który pozytywnie wpływa na rozwój najmłodszych. Ponadto dodaje energii i decyduje o tym, że dzieci mogą znacznie łatwiej sprostać szkolnym obowiązkom oraz cieszyć się doskonałą zabawą bez dolegliwości bólowych. Wszystko to sprawia, że warto postawić na materac dziecięcy, który gwarantuje Twoim pociechom dobrze przespane noce. Podaruj im uśmiech każdego poranka. Wybieraj spośród wielu materaców dziecięcych z naszej oferty i sięgnij po najlepiej dopasowany model.

Materac dziecięcy – wybierz odpowiedni rozmiar


Materac dla dziecka idealnie spełni swoją rolę, jeżeli tylko sięgniesz po model w odpowiednim rozmiarze. Pamiętaj, aby dobrać rozwiązanie idealnie dopasowane do wymiarów łóżka. Materac dla dziecka, który będzie zbyt mały sprawi, że pomiędzy powierzchnią spania a elementem łóżka pozostanie pusta przestrzeń, co utrudni wygodny wypoczynek. Natomiast zakup zbyt dużego materaca dziecięcego spowoduje fałdujące naprężenia, a to znacznie obniży jego trwałość. W naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz znakomite rozwiązania na każdy wymiar. Wystarczy, że zapoznasz się z pełnym asortymentem.

Twardość materaców dziecięcych


Przed wyborem materaca dla dziecka zwróć uwagę, aby sięgnąć po model o odpowiedniej twardości. Najczęściej stosowanym i sprawdzonym rozwiązaniem będzie zakup materaca dla dzieci z oznaczeniem H1, który zapewni wygodę najmłodszym o wadze do 50 kg. W tym miejscu warto zaznaczyć, że materace H2 przeznaczone są dla osób o wadze od 50 kg do 80 kg, H3 – od 80 do 100 kg, a H4 – powyżej 100 kg. Z nami znajdziesz rozwiązanie dla wszystkich domowników. Wybierz wygodę i funkcjonalność!

Wszystko dla najmłodszych


Nasz asortyment obejmuje materace dziecięce, które charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Doświadczeni producenci sięgnęli po materiały, dzięki którym Twoje pociechy będą cieszyły się niezrównanym komfortem. Wybierać możesz spośród przeróżnych materaców dla dzieci, a każdy z nich wyróżnia się wieloma atutami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby sięgnąć po materac wypełniony wysokoelastyczną pianką HR, która zapewni maluchowi wygodę oraz właściwe podparcie kręgosłupa. Możesz również wybrać materac dla dzieci, który producent wyposażył w matę kokosową, a ta zapobiega odkształceniom i wgnieceniom, jakie mogłyby wystąpić pod wpływem ciężaru.

Materace dla dzieci mogą również charakteryzować się budową sprężynową (te dzielą się na bonellowe, pocketowe i multipocketowe). Bonellowe zapewniają ugięcie większej powierzchni materaca, a ciężar rozkłada się równomiernie. Natomiast modele pocketowe i multipocketowe mają strefy twardości i wyposażone są w kieszonki, które gwarantują bardzo dokładne podparcie.

Ponadto wybierać możesz spośród materaców o właściwościach antyalergicznych. Sięgnij po najlepsze rozwiązanie, a Twoje pociechy będą sypiać w doskonałych warunkach.

Czy wiesz, że…?


Konstrukcje, które pełniły funkcje materaców powstały około 77 000 lat przed naszą erą? Nasi przodkowie posłanie budowali z trawy, skór, suchych liści oraz, co ważne – roślin o działaniu insektobójczym, aby zapewnić sobie bezpieczny i wygodny (jak na tamte czasy) wypoczynek.

Mijały lata, a potrzeba komfortu stale rosła. Nic więc dziwnego, że epoka renesansu przyniosła prawdziwy przełom, a to na skutek zastosowania grochu i piór, którymi wypełniano materace. Ponadto uznanie zyskała bardzo wygodna tkanina bawełniana. Z kolei na przełomie wieku XVIII i XIX powstały materace ze sprężynami śrubowymi, które stanowiły kamień milowy na drodze do znanych nam dziś modeli. Obecnie możemy wybierać spośród wielu rozwiązań zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Dzisiejsze materace dla dzieci zapewniają ponadprzeciętną wygodę i spokojny, regenerujący wypoczynek.

Materace dziecięce znalazły szerokie zastosowanie, gdyż pozwalają maluchom zachować zdrową pozycję podczas snu. Ponadto rodzice mogą wybierać spośród wielu różnorodnych modeli o różnych rozmiarach i wariantach konstrukcyjnych.

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki: