Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Napisz do nas

Wiadomość wysłana pomyślnie

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

Rejestracja

Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na zakupy.
Szczególy kodów rabatowych
Na podany adres e-mail został wysłany link aktywacyjny

Zamów bezpłatne próbniki tkanin Zamów próbniki

Uwaga: dotyczy tylko mebli tapicerowanych

Zaznacz rodzaj obicia (max. 2 obicia)

Wybierz odcień obicia (max. 3 kolory)

Wypełnij pola

Podaj dane kontaktowe

Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na zakupy.

Termin wysłania próbek wynosi około 7 dni.

Wiadomość wysłana pomyślnie

Pokój dziecięcy w stylu Montessori

Profesor Montessori stworzyła teorię wychowania najmłodszych i urządzania pokoju dziecięcego w taki sposób, by wnętrze to było jak najbardziej przystępne oraz edukacyjne dla naszych pociech! To praktyka urządzania wnętrza w taki sposób, by najmłodsi domownicy zyskali poczucie bezpieczeństwa, wspierające rozwój, kreatywność oraz samodzielność. Jeśli zależy Ci, by to zyskać, sprawdź produkty z naszych kolekcji!

Przede wszystkim należy wybrać półki i otwarte regały o odpowiedniej wysokości, aby dziecko miało do nich łatwy dostęp. Dzięki temu nauczy się samodzielnego porządkowania oraz sięgania po przedmioty i nie będzie mieć potrzeby, by każdorazowo był przy nim rodzic.

Pierwszym krokiem realizowanym w wychowaniu powinno być stworzenie dziecku takiego otoczenia, które będzie osłaniało go przed niebezpiecznymi i trudnymi do przejścia przeszkodami ze świata dorosłych

Maria Montessori

Zobacz więcej regałów i półek

Jeśli mowa o funkcjonalności, warto wykorzystać biurko dziecięce z regulowaną wysokością! Dzięki temu mebel będzie rósł z pociechą i przez lata nie będzie trzeba go wymieniać wraz z jego wzrostem. Co więcej, będzie to doskonałe miejsce, by rozwijać kreatywność poprzez malowanie farbami czy kolorowanie!

Wielofunkcyjne biurko rośnie razem z dzieckiem i można je wykorzystać na wiele sposobów - jako przestrzeń dla kreatywności, zabawy i odrabiania lekcji

Ellen Vidstige, projektantka wnętrz

Zobacz nasze biurka, stoliczki i krzesełka

Miejsce, w którym śpi i odpoczywa nasze dziecko musi być wolne od wszelkich rozpraszaczy, dzięki czemu będzie w pełni wypoczęte. Dobrze sprawdzi się zabawne łóżko domek dla dziecka w stylu skandynawskim! Jeżeli dziecko jeszcze “kręci się” w nocy, warto wybrać łóżeczko z barierką lub dokupić takową oddzielnie.

Łóżka domki to nie jedyne modele, na które warto zwrócić uwagę. Świetnie odnajdą się tu również łóżka w kształcie boxów. Pamiętaj, aby zapewnić swojemu dziecku nie tylko bezpieczeństwo, ale także możliwość korzystania z każdego mebla samodzielnie. Niech Twój maluch wchodzi i wychodzi z łóżeczka kiedy chce, bez Twojej pomocy. Niech łóżko nie będzie tylko miejscem, gdzie się śpi ale także przestrzenią, w której można się bawić i odkrywać świat!

Skoro już wiesz, co zrobić, by urządzić niezwykle praktyczny pokój dziecięcy, wybierz proponowane przez nas meble i zacznij działać już dziś!