Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Zegary i budziki

Mówi się, że szczęśliwi czasu nie liczą. Coś w tym jest, jednak co jak nie zegar odliczy nam czas do długowyczekiwanych chwil? Czy to urodziny najbliższej nam osoby, wyjątkowe święto czy upragniony weekend. Zegar ścienny oprócz odliczania czasu pełni również ważną funkcję dekoracyjną w naszym domu. Metalowe zegary w stylu retro, czy nowoczesne szklane zegary idealnie odnajdą się w każdym wnętrzu. Jeśli lubisz tradycyjne zegary, co powiesz na drewniany czasomierz z kukułką? Ogromny wybór zegarów cyfrowych jakie oferujemy sprawi, że Twój czas nabierze nowego znaczenia. Nie czekaj, sprawdź nasze propozycje zegarów i spraw sobie niezwykły zegar do salonu, kuchni czy sypialni. Pamiętaj - czasu jest wiele. Warto, aby wykorzystać w pełni każdą chwilę, którą nam daje.

Czy wiesz że?


Zegary zostały wynalezione przez starożytnych Egipcjan. Były to zegary wodne! Pierwsze zegary mechaniczne powstały zaś w Europie na początku XIV wieku. Były najpopularniejszymi urządzeniami, aż do wynalezienia zegarów wahadłowych w 1656 roku. Te z kolei pozostawały najdokładniejszymi urządzeniami do mierzenia czasu do momentu wynalezienia zegarów kwarcowych w latach 30-tych XX wieku. Rozwój mikroelektroniki spowodował, że zegary kwarcowe stały się zarówno kompaktowe, jak i tańsze w produkcji! W latach 80-tych XX wieku stały się więc dominującą technologią pomiaru czasu. Technika poszła jednak jeszcze o krok do przodu i pozwoliła na powstanie zegarów atomowych, które po dziś dzień uznawane są za najlepsze. Na ich podstawie ustalany jest uniwersalny czas światowy.

Marzą Ci się funkcjonalne dekoracje na ścianę? Takie, które nie tylko wiszą, ale równocześnie świetnie wyglądają i są regularnie używane? Zegary ścienne z naszej kolekcji na pewno spełnią te wymagania. Zegary ścienne drewniane, retro, kuchenne – wybierz swój ulubiony model i spraw, aby Twoje wnętrze było na czasie! Zdarzyło Ci się nerwowo rozglądać po pokoju lub szukać telefonu, nie wiedząc która godzina? Stylowe zegary ścienne pomogą Ci rozwiązać ten problem. Dopasują się do każdego wnętrza i będą przykuwać Twój wzrok zawsze, gdy będziesz w potrzebie sprawdzenia która jest już godzina. Nigdy już nie stracisz dodatkowego czasu na szukanie zegarka. A czy warto zakupić modny zegar ścienny dla naszych pociech? Oczywiście, że tak. Często zdarza się, że dzieci nie chcą nauczyć się korzystania z tradycyjnych zegarów lub robią to niechętnie. W naszej ofercie znajdziesz także zegary ścienne dla dzieci, które doskonale wpiszą się w styl i kolorystykę królestwa Twoich pociech. Ponadto, będą zarazem funkcjonalnym i edukacyjnym dodatkiem w ich pokoju. Wybiła godzina zero – czas na zakup zegaru ściennego!

Czy jesteś osobą, która często potrzebuje sprawdzać aktualny czas? Jeśli tak, zegary stojące sprawią, że już nigdy nie zerwiesz się w przeraźliwej panice martwiąc się, czy może właśnie się gdzieś spóźniasz! Co więcej, zegary stojące będą także doskonałą dekoracją Twojego mieszkania. Taki dodatek w Twoim wnętrzu to funkcjonalność i styl w jednym! Zakup zegara dobrze wpłynie na organizację Twojego czasu, nie wpływając negatywnie na aranżację całego wnętrza! Wręcz przeciwnie, doda mu niezwykłej klasy i blasku w stylu glamour. A może jako dekorację ściany wolisz wybrać obrazy ręcznie malowane niż zegary wiszące? To też dobre rozwiązanie, nawiązujące do sztuki, którą się interesujesz. Warto jednak zapewnić swojej rodzinie, gościom a przede wszystkim samemu sobie możliwość sprawdzenia godziny w każdej sytuacji, prawda? Zegary stojące nowoczesne na komodę urozmaicą wystrój wnętrza, ale będą także czymś więcej niż kolejną niepotrzebną figurką - bibelotem! Stojący zegar świetnie nada się także do pokoju dziecięcego. Twoja pociecha będzie zachwycona mobilnym dodatkiem, który nauczy zsumować cyfry, pokaże zawsze właściwy czas, ale będzie też elementem wielu dziecięcych zabaw! Zapewnij sobie wewnętrzny spokój oraz doskonałą dekorację wnętrza, wybierając zegary stojące z naszej kolekcji!

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki: