Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Napisz do nas

Wiadomość wysłana pomyślnie

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

Rejestracja

Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na zakupy.
Szczególy kodów rabatowych
Na podany adres e-mail został wysłany link aktywacyjny

Zamów bezpłatne próbniki tkanin Zamów próbniki

Uwaga: dotyczy tylko mebli tapicerowanych

Zaznacz rodzaj obicia (max. 2 obicia)

Wybierz odcień obicia (max. 3 kolory)

Wypełnij pola

Podaj dane kontaktowe

Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na zakupy.

Termin wysłania próbek wynosi około 7 dni.

Wiadomość wysłana pomyślnie
  • Huśtawka ogrodowa Caddil szara

    Huśtawka ogrodowa Caddil szara

    1749 PLN
    Szybka wysyłka
SELSEY Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Huśtawki ogrodowe

Ogród to idealne miejsce do relaksu i odpoczynku. To także doskonała przestrzeń do w pełni komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu. Kto z nas nie marzy o tym, by w ciepły dzień posiedzieć lub poleżeć na wygodnej huśtawce czy hamaku. W Selsey znajdziesz huśtawki ogrodowe oraz hamaki krzesełkowe, które idealnie sprawdzą się na Twoim tarasie lub na zielonej trawie w ogrodzie. Huśtawka ogrodowa drewniana z wygodnymi poduszkami pozwoli Ci się odprężyć po ciężkim dniu. Meble te pasować będą do każdego ogrodu, niezależnie od jego stylu. Huśtawka hamakowa to doskonałe połączenie stabilnej huśtawki z wygodą klasycznego hamaku. Huśtawki, za sprawą swojej przemyślanej kontrukcji są w stanie udźwignąć do 150 kg. Także śmiało usiądziesz na niej ze swoimi przyjaciółmi i poczuj się jak dziecko. Świeże powietrze, ciepłe promienie słońca i śpiew ptaków, czy może być przyjemniej? Przekonaj się już dziś ile korzyści niosą za sobą nasze meble ogrodowe.

Czy wiesz, że...

huśtawki istniały już w starożytności? Do dziś w muzeach na całym świecie widnieje wiele obrazów z czasów antycznych, na których przedstawiano kobiety i dzieci korzystające z tej rozrywki! Początkowo huśtawki robiono z lnu oraz gałęzi. Bardziej wytrzymałe i bezpieczne modele zaczęły powstawać dopiero pod koniec XVIII wieku. Zaczęto wtedy także konstruować pierwsze publiczne place zabaw, a jednymi z głównych ich atrakcji były właśnie huśtawki. W coraz częściej tworzonych przydomowych ogródkach także znajdywały swoich wielbicieli. Zaczęły tworzyć się organizacje wspierające i finansujące miejsca zabaw dla dzieci, dzięki czemu był możliwy rozwój tych niezwykłych bujaków. Do niedawna większość placów zabaw była wykonywana ze stali, co było dość niebezpieczne i narażało najmłodszych na różnego rodzaju urazy. Dopiero w latach 70-tych XX wieku zaczęto zalecać użycie miękkich materiałów przy projektowaniu miejsc zabaw dla najmłodszych. Od tamtych czasów powstało mnóstwo nowoczesnych placów zabaw w najróżniejszych stylach architektonicznych oraz rodzajów huśtawek, które sprzyjają zabawie małych i dużych. Istnieją też modele przenośne, rodzinne czy takie do zawieszenia bezpośrednio w pokoju dziecięcym.