Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.
Działamy bez zmian! - 60 dni na zwrot - raty 10x0% RRSO 0% - Czytaj więcej
Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Duży ogród z drewnianą huśtawką, sofą ogrodową oraz grillem w roślinnej scenerii. Ogród to idealne miejsce do relaksu i odpoczynku. To także doskonała przestrzeń do w pełni komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu. Kto z nas nie marzy o tym, by w ciepły dzień posiedzieć lub poleżeć na wygodnej huśtawce czy hamaku. W Selsey znajdziesz huśtawki ogrodowe oraz hamaki krzesełkowe, które idealnie sprawdzą się na Twoim tarasie lub na zielonej trawie w ogrodzie. Huśtawka ogrodowa drewniana z wygodnymi poduszkami pozwoli Ci się odprężyć po ciężkim dniu. Meble te pasować będą do każdego ogrodu, niezależnie od jego stylu. Huśtawka hamakowa to doskonałe połączenie stabilnej huśtawki z wygodą klasycznego hamaku. Huśtawki, za sprawą swojej przemyślanej kontrukcji są w stanie udźwignąć do 150 kg. Także śmiało usiądziesz na niej ze swoimi przyjaciółmi i poczuj się jak dziecko. Świeże powietrze, ciepłe promienie słońca i śpiew ptaków, czy może być przyjemniej? Przekonaj się już dziś ile korzyści niosą za sobą nasze meble ogrodowe.
  • -6%
   Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo

   Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo

   529 PLN
   499 PLN
  • Wiszący fotel ogrodowy Swing

   Wiszący fotel ogrodowy Swing

   1389 PLN
  • Huśtawka ogrodowa Swing z daszkiem

   Huśtawka ogrodowa Swing z daszkiem

   2799 PLN
  • Huśtawka ogrodowa Kokadia czarny z kremową poduszką

   Huśtawka ogrodowa Kokadia czarny z kremową poduszką

   1449 PLN
  • Huśtawka ogrodowa TwinSet z daszkiem

   Huśtawka ogrodowa TwinSet z daszkiem

   2499 PLN
  • Huśtawka ogrodowa Swing

   Huśtawka ogrodowa Swing

   2779 PLN
  • Huśtawka ogrodowa Hollywood kremowa

   Huśtawka ogrodowa Hollywood kremowa

   1129 PLN
  • Huśtawka ogrodowa Hollywood zielona

   Huśtawka ogrodowa Hollywood zielona

   1129 PLN
  • Huśtawka ogrodowa Caddil szara

   Huśtawka ogrodowa Caddil szara

   1589 PLN
  • Huśtawka ogrodowa TwinSet

   Huśtawka ogrodowa TwinSet

   2059 PLN
  • -15%
   Huśtawka ogrodowa Lameder

   Huśtawka ogrodowa Lameder

   2319 PLN
   1979 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni

  Czy wiesz, że...

  huśtawki istniały już w starożytności? Do dziś w muzeach na całym świecie widnieje wiele obrazów z czasów antycznych, na których przedstawiano kobiety i dzieci korzystające z tej rozrywki! Początkowo huśtawki robiono z lnu oraz gałęzi. Bardziej wytrzymałe i bezpieczne modele zaczęły powstawać dopiero pod koniec XVIII wieku. Zaczęto wtedy także konstruować pierwsze publiczne place zabaw, a jednymi z głównych ich atrakcji były właśnie huśtawki. W coraz częściej tworzonych przydomowych ogródkach także znajdywały swoich wielbicieli. Zaczęły tworzyć się organizacje wspierające i finansujące miejsca zabaw dla dzieci, dzięki czemu był możliwy rozwój tych niezwykłych bujaków. Do niedawna większość placów zabaw była wykonywana ze stali, co było dość niebezpieczne i narażało najmłodszych na różnego rodzaju urazy. Dopiero w latach 70-tych XX wieku zaczęto zalecać użycie miękkich materiałów przy projektowaniu miejsc zabaw dla najmłodszych. Od tamtych czasów powstało mnóstwo nowoczesnych placów zabaw w najróżniejszych stylach architektonicznych oraz rodzajów huśtawek, które sprzyjają zabawie małych i dużych. Istnieją też modele przenośne, rodzinne czy takie do zawieszenia bezpośrednio w pokoju dziecięcym.