Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Rolety okienne

Produkty:
0

Rolety okienne

 
Polska pogoda potrafi dać w kość. Przez połowę roku trzeba znosić pluchę i szarugę, aby w trakcie cieplejszych miesięcy stawiać czoła uciążliwym upałom. Trudno spodziewać się umiarkowanej letniej pogody, gdy na przestrzeni ostatnich lat nie obyło się bez żaru lejącego się z nieba. Taka aura nie powoduje wyłącznie dyskomfortu, a może być nawet zagrożeniem dla zdrowia. Schronienia należy szukać w domu, ale nawet tam można nie zaznać wytchnienia. Jeżeli dom bądź mieszkanie jest silnie wyeksponowane na słońce to wewnątrz wcale nie będzie przyjemniej niż na zewnątrz. Co roku dotkliwie przekonują się o tym zwłaszcza osoby mieszkające na poddaszu. Najbardziej przystępnym rozwiązaniem są w tej sytuacji rolety z materiału na okna.
 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w rolety pokojowe?

 
Zasłonięcie okien zapewnia kilka korzystnych efektów. Po pierwsze można uchronić się przed promieniami wdzierającymi się do pokoju. Dzięki temu słońce nie będzie Cię oślepiać ani utrudniać korzystania z telewizora, komputera bądź smartfona. Ten aspekt może okazać się przydatny w ciągu całego roku. W solidnie zaciemnionym pomieszczeniu możesz liczyć na wydajniejszy sen. Dzięki roletom wschodzące słońce nie obudzi Cię wcześniej niż masz w planie.
 
Kluczowym atutem jest jednak realny wpływ na schłodzenie wnętrza domu. Promieniowanie ultrafioletowe podgrzewa wszystkie obiekty znajdujące się w środku, co przekłada się na wyraźne podwyższenie temperatury. Zwykły kawałek materiału nie byłby w stanie oprzeć się temu zjawisku. Na szczęście roleta pokojowa dostępna w sklepie Selsey została wyposażona w specjalną warstwę ochronną. Srebrna powłoka przyczynia się do odbijania promieni słonecznych. Dzięki temu w pokoju nie panuje skwar utrudniający normalne funkcjonowanie.
 
Rolety na okno wewnętrzne zachowują użyteczność przez cały rok. Poza miesiącami letnimi mogą jednak służyć w innym celu. Materiał skutecznie zasłania wnętrze pomieszczenie. Dzięki temu rolety zwijane zapewnią poczucie prywatności. Taki walor jest szczególnie istotny, gdy mieszkasz na parterze przy ulicy albo w bloku, gdzie okna wychodzą bezpośrednio na sąsiedni budynek. W efekcie nikt obcy nie będzie zaglądać do wnętrza Twojego mieszkania. Możesz poczuć się całkowicie komfortowo.
 

Jak wykonane są rolety dzień i noc?

 
Przy produkcji zadbano o kilka właściwości, które podwyższają poziom niezawodności produktu. Rolety wewnętrzne na okna posiadają mechanizm uniemożliwiający rozwijanie się materiału bez Twojej ingerencji. W związku z tym ustawienie pozostanie na swoim miejscu, dopóki go nie zmienisz.
 
Poza tym tkanina została zaprojektowana w taki sposób, by ściśle przylegała do okna niezależnie od obranej konfiguracji. W efekcie prześwity nie pojawiają się nawet przy uchylonym oknie. Poza tym cała konstrukcja pasuje do okien charakteryzujących się różną grubością ram.
 
Tworzywa sztuczne są niezastąpione przy tworzeniu wyrobów tekstylnych o bardzo konkretnym założeniu. Mają one cechować się nienaganną wytrzymałością nawet przy dużym obciążeniu. Taka potrzeba bez wątpienia występuje przy okazji rolet z materiału na okna. Produkt został wykonany z poliestru. Włókna są trwałe i solidne. To szczególnie istotne ze względu na charakter eksploatacji. W końcu roleta wewnętrzna okienna jest regularnie rozwijana i zwijana. Dzięki mocnej strukturze może ona wytrzymać intensywne użytkowanie.
 

Rolety wewnętrzne na okna w różnych odsłonach

 
Produkty zgromadzone w naszym asortymencie występują w wielu wersjach kolorystycznych. W tym przypadku nie musisz jednak przypisywać skuteczności do konkretnych barw. Czarne opcje wcale nie muszą być skuteczniejsze od białych. W końcu konstrukcja została wyposażona w warstwę ochronną. To na niej spoczywa odpowiedzialność za odbijanie promieniowania. W związku z tym kolor ma wyłącznie wymiar wizualny.
 
Dobierz tonację w oparciu o aranżację w danym pokoju. W końcu podczas letnich miesięcy rolety pokojowe będą bardzo często rozwinięte. W związku z tym materiał stanie się de facto przedłużeniem ścian. Warto zdecydować się na opcję, która będzie dobrze komponować się z pozostałymi elementami wyposażenia.
 
Mamy świadomość, że wymiary okien bywają bardzo zróżnicowane. W związku z tym przy wyborze rolet pokojowych do swojego domu możesz liczyć na szeroką gamę rozmiarów. Przed złożeniem zamówienia koniecznie sprawdź dokładnie długość oraz szerokość ram okiennych. W razie pomyłki oczywiście może dokonać zwrotu i wymienić otrzymane rolety pokojowe na właściwy rozmiar. Większość wariantów jest dostępna w trybie szybkiej wysyłki. Oznacza to, że paczka zostanie wysłana w ciągu 24 godzin.
 
Nie musisz obawiać się montażu. Cały proces jest bardzo prosty i intuicyjny. Nie potrzebujesz do tego własnych narzędzi. Dokładne wytyczne znajdziesz w instrukcji załączonej do przesyłki. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz również prowadnice przeznaczone do tego samego modelu rolet pokojowych. Dzięki nim jesteś w stanie jeszcze dodatkowo usztywnić całą konstrukcję, aby zapobiec poruszaniu się materiału pod wpływem wiatru.

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.

Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.

Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.