Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Napisz do nas

Wiadomość wysłana pomyślnie

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

Rejestracja

Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na zakupy.
Szczególy kodów rabatowych
Na podany adres e-mail został wysłany link aktywacyjny

Zamów bezpłatne próbniki tkanin Zamów próbniki

Uwaga: dotyczy tylko mebli tapicerowanych

Zaznacz rodzaj obicia (max. 2 obicia)

Wybierz odcień obicia (max. 3 kolory)

Wypełnij pola

Podaj dane kontaktowe

Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na zakupy.

Termin wysłania próbek wynosi około 7 dni.

Wiadomość wysłana pomyślnie
SELSEY Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Trampoliny ogrodowe

Odkryj w sobie dziecięcą radość! Trampoliny ogrodowe to doskonała zabawa nie tylko dla najmłodszych. Twoje dziecko woli komputer od zabawy na dworze? Spędza cały słoneczny dzień w telefonie? Jeśli tak, mamy na to sposób. Skoki na trampolinie to doskonała okazja do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Trampolina to nieoceniony sprzęt do wyładowania nadmiaru zebranych emocji i wywołania uśmiechu na twarzy Twojej pociechy. A co powiesz na fitness we własnym ogródku? Wypróbuj nasz sposób na świetną kondycję i mnóstwo pozytywnej energii. Wspaniała zabawa dla całej rodziny gwarantowana!

Czy wiesz, że...

pierwsza trampolina powstała już w 1930 roku? Na pomysł stworzenia tego przyrządu wpadł 16-latek z amerykańskiego stanu Iowa, George Nissen podczas oglądania występu cyrkowców! Pierwszą trampolinę George zbudował z... materiałów znalezionych na wysypisku. Z czasem zdecydował, że chciałby na swoim wynalazków zarobić, zebrał więc kolegów i jeździli po amerykańskich oraz meksykańskich festynach, wykonując popisowe akrobacje i zdobywając w ten sposób poklask zebranej na takich zabawach publiczności. Zastrzegł sobie też prawa do nazwy trampolina. W 1942 roku, w czasie gdy w Europie trwała II wojna światowa, Nissen założył firmę Griswold-Nissen Trampolina i zaczął produkcję na szeroką skalę. Jego wynalazek szybko doceniono także militarnie i był między innymi stosowany podczas wojny do szkolenia przyszłych pilotów, by wyrobić u nich orientację w powietrzu! Po siedemdziesięciu latach od powstania trampoliny, wynalazek został po raz pierwszy użyty na Igrzyskach Olimpijskich! Dziś jest powszechnie wykorzystywany w sporcie, rekreacji, rehabilitacji, a przede wszystkim przy dobrej zabawie w przydomowych ogródkach i tarasach.