Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Trampoliny ogrodowe

Relaks w ogrodzie pozwoli Ci zapomnieć o wszystkich kłopotach i podziwiać piękno przyrody. Ta przestrzeń może być również idealnym miejscem zabaw. Wystarczy trampolina, którą pokochają nie tylko dzieci. Beztroskie skakanie zapewnia rozrywkę i pozwala spalić sporo kalorii. To doskonała propozycja na aktywny wypoczynek w rodzinnym gronie czy wśród znajomych. Szeroka oferta trampolin ogrodowych sprawia, że każdy znajdzie rozwiązanie dopasowane do własnych potrzeb. Przed zakupem warto jednak zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii technicznych. Dzięki temu trampolina ogrodowa sprawdzi się idealnie.

Wybierz odpowiednie obciążenie


Jedno z najważniejszych kryteriów przy wyborze trampolin to obciążenie. Element ten w znacznym stopniu wpływa na bezpieczeństwo uczestników zabawy. W zależności od zastosowanych materiałów trampoliny różnią się dopuszczalnym obciążeniem, a przekroczenie tej wartości grozi niebezpieczeństwem oraz uszkodzeniem sprzętu. W szerokiej ofercie znajdziesz zarówno modele przeznaczone dla dzieci, jak i takie, które wytrzymają znacznie większe obciążenie. Dobrą praktyką jest wybór trampoliny z większym obciążeniem niż waga użytkowników. Dzięki temu poziom bezpieczeństwa będzie jeszcze wyższy. Pamiętaj, że model o odpowiednich właściwościach sprawdzi się znakomicie jako trampolina dla dzieci, a także dla dorosłych. To uniwersalne rozwiązanie dla całej rodziny!

Jaką średnicę trampoliny ogrodowej wybrać?


Nasz asortyment obejmuje trampoliny ogrodowe w różnych rozmiarach. Pamiętaj, że model o dużej średnicy nie będzie wyglądał dobrze na mniejszych podwórkach. Warto więc pozostawić wolną przestrzeń na swobodne spacery, hodowanie roślin czy przyjęcia na świeżym powietrzu. W przypadku dużych ogrodów możemy poeksperymentować i wybrać model z większą powierzchnią, aby zapewnić zabawę dla kilku osób. To zarówno trampoliny dla dzieci, jak i dorosłych. A może poszukujesz alternatywnego rozwiązania w postaci trampoliny domowej, która pozwoli na świetną zabawę w pokoju? Zachęcamy do zapoznania się z pełnym asortymentem.

Bezpieczeństwo to podstawa


Każda trampolina ogrodowa, jaką znajdziesz w naszej ofercie, zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Trampoliny dla dzieci wyposażone są w siatkę zabezpieczającą, która chroni przed wypadnięciem. To niezwykle ważny aspekt, gdyż zabawa bez odpowiednich zabezpieczeń mogłaby skończyć się poważnym urazem. Postaw na praktyczną i funkcjonalną trampolinę dla dzieci. Podaruj im komfort i bezkompromisową zabawę.

Solidna konstrukcja


Każda trampolina dla dzieci, a także modele dla dorosłych, jakie znajdziesz w naszej ofercie, wyróżniają się kapitalną jakością wykonania. Producenci postawili na solidne materiały, dzięki czemu możesz spodziewać się wieloletniej trwałości. Podstawę stanowią mocne nogi o wytrzymałych blokadach. Bardzo ważny jest również solidny stelaż, a także masywne i odpowiednio zabezpieczone sprężyny. Wówczas trampolina sprawdzi się znakomicie na Twoim podwórku, zapewni ochronę przed urazami i pozwoli cieszyć się doskonałą zabawą. A to kwestie priorytetowe przy wyborze trampolin dla dzieci.

Czy wiesz, że…?


Trampolina powstała już w 1930 roku. Na pomysł stworzenia tego przyrządu wpadł 16-latek z amerykańskiego stanu Iowa, George Nissen podczas oglądania występu cyrkowców. Pierwszą trampolinę George zbudował z...materiałów znalezionych na wysypisku. Z czasem zdecydował, że chciałby na swoim wynalazku zarobić, zebrał więc kolegów i jeździli po amerykańskich oraz meksykańskich festynach, wykonując popisowe akrobacje i zdobywając w ten sposób poklask publiczności. Zastrzegł sobie też prawa do nazwy trampolina. W 1942 roku, w czasie gdy w Europie trwała II wojna światowa, Nissen założył firmę Griswold-Nissen Trampoline & Tumbling Company i zaczął produkcję na szeroką skalę. Jego wynalazek szybko doceniono także militarnie i trampoliny były stosowane podczas wojny do szkolenia przyszłych pilotów, by wyrobić u nich orientację w powietrzu. Po siedemdziesięciu latach od powstania trampoliny, wynalazek został po raz pierwszy użyty na igrzyskach olimpijskich. Dziś jest powszechnie wykorzystywany w sporcie, rekreacji, rehabilitacji, a przede wszystkim przy dobrej zabawie w przydomowych ogródkach i na tarasach. Obok trampolin ogrodowych dużą popularność zaczęła zyskiwać również trampolina domowa.

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki: