Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.
Działamy bez zmian! - Raty 20 x 0% - 60 dni na zwrot - Czytaj więcej
Infolinia 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Nowoczesny przedpokój z dwiema szafkami i pufą. Kochamy buty, ale widok stosu rozrzuconego obuwia po całym przedpokoju niekiedy przyprawia nas o zawrót głowy. A gdyby tak sprawić sobie stylową szafkę, w której z łatwością uporządkujemy nasze obuwie? Szafki na buty spełnią rolę estetyczną w naszym domu, a jednocześnie dzięki swojej funkcjonalności pomogą nam uporać się z przechowywaniem obuwia. Przedpokój to bardzo często niedocenione pomieszczenie, do którego nie przywiązuje się większej uwagi. Pamiętajmy jednak, że po przekroczeniu progu naszego domu, to on jest jego wizytówką. Urządzając wnętrze warto poświęcić mu trochę więcej czasu i uwagi. W Selsey posiadamy szeroką ofertę szafek na buty, które sprawią, że bez problemu uporządkujesz swoje obuwie, a przedpokój nabierze zupełnie nowego designu. Komody z szufladami pomogą nam schludnie przechowywać rzeczy, a jednocześnie dodadzą uroku naszemu wnętrzu. Szafki wiszące lub stojące, wybierz model i kolor, aby już dziś cieszyć się ze stylowo urządzonej przestrzeni.
  • Szafka na buty Slim szeroka trzy wnęki

   Szafka na buty Slim szeroka trzy wnęki

   549 PLN
  • Szafka na buty Slim wąska pięć wnęk

   Szafka na buty Slim wąska pięć wnęk

   649 PLN
  • Szafka na buty Betty dwie wnęki

   Szafka na buty Betty dwie wnęki

   1485 PLN
  • Szafka na buty L`Hombre wąska trzy wnęki

   Szafka na buty L`Hombre wąska trzy wnęki

   1180 PLN
  • Szafka na buty Slim wąska dwie wnęki

   Szafka na buty Slim wąska dwie wnęki

   399 PLN
  • Szafka na buty Slim szeroka dwie wnęki

   Szafka na buty Slim szeroka dwie wnęki

   449 PLN
  • Szafka na buty Slim wąska trzy wnęki

   Szafka na buty Slim wąska trzy wnęki

   479 PLN
  • Szafka na buty Slim szeroka pięć wnęk

   Szafka na buty Slim szeroka pięć wnęk

   699 PLN
  • Szafka na buty Betty pięć wnęk

   Szafka na buty Betty pięć wnęk

   2085 PLN
  • Szafka na buty Betty trzy wnęki

   Szafka na buty Betty trzy wnęki

   1710 PLN

  Czy wiesz, że...

  Nowoczesne wnętrze z szaro-brązowymi ścianami i białymi elementami. Jednym z elementów wnętrza jest stylowa szafka na buty. Innym detalem jest duża doniczka. W szafce możemy dostrzec kilka par obuwia.
  pierwsze szafki na buty wykorzystywane były w szkołach oraz innych instytucjach publicznych? Wstawiano je wszędzie tam, gdzie konieczne było przechowywanie butów w sposób zorganizowany! Główną różnicą między przechowywaniem obuwia w tamtych czasach, a współcześnie jest fakt, iż dawniej buty umieszczano na specjalnych haczykach w takich sposób, aby podeszwą stykały się ze ścianą. Ten sposób przechowywania butów opatentowała Jesse S. Harding w 1926 roku. Obecne szafki na buty projektowane są w taki sposób, by pełniły kilka różnych funkcji! Mogą być zarazem meblem do przechowywania obuwia, siedziskiem do jego zakładania jak również miejscem na przedpokoju służącym do dekoracji wnętrza. Blat szafki służy natomiast jako półka na przedmioty codziennego użytku.