Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.
Działamy bez zmian! - 60 dni na zwrot - raty 10x0% RRSO 0% - Czytaj więcej
Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Stołki były jednymi z pierwszych drewnianych mebli i do dziś cieszą się wielką popularnością wśród użytkowników! Dlaczego? Po pierwsze są niezwykle funkcjonalne! Z pewnością zdarzyło Ci się kiedyś, że musiałeś przysiąść na chwilę i dać odpocząć nogom podczas domowych prac w kuchni! Krzesło zajęłoby tam zdecydowanie za dużo miejsca i byłoby trudne do przemieszczania w tak małym wnętrzu, prawda? Małe, drewniane stołki sprawdzą się w takiej sytuacji idealnie! Co więcej, stołki w jadalni mogą pełnić funkcję dodatkowych miejsc przy stole! Nie masz tak, że na co dzień rzadko odwiedza Cię większa ilość gości, ale kiedy już się to zdarzy, potrzebujesz dla nich dodatkowych siedzeń? Kupowanie w tym celu tradycyjnych krzeseł to jednak zbyt duży wydatek, a przede wszystkim duża strata miejsca w pomieszczeniu? Wybierz stołki z naszej kolekcji, które można wygodnie ustawić jeden na drugim! Dzięki temu zaoszczędzisz miejsce i pieniądze, a wszyscy goście oraz Twoja rodzina będą zadowoleni! Pamiętaj, że funkcjonalna jadalnia to klucz do idealnego mieszkania! Stołki minimalistyczne, glamour, industrialne... znajdziesz szeroki wybór modeli, które odmienią Twoje wnętrze nie tylko pod względem wizualnym, ale też funkcjonalnym! Nie wahaj się i wybierz ergonomiczny stołek już dziś!
  • -58%
   Stołek Mike średnica 28 cm drewniany

   Stołek Mike średnica 28 cm drewniany

   189 PLN
   79 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Firo z plecionym siedziskiem

   Stołek Firo z plecionym siedziskiem

   169 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Amber z wąskim siedziskiem czarny

   Stołek Amber z wąskim siedziskiem czarny

   129 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Amber z wąskim siedziskiem zielony

   Stołek Amber z wąskim siedziskiem zielony

   129 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Amber czarny

   Stołek Amber czarny

   129 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Amber różowy

   Stołek Amber różowy

   129 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Amber zielony

   Stołek Amber zielony

   129 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Amber z wąskim siedziskiem turkusowy

   Stołek Amber z wąskim siedziskiem turkusowy

   129 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Castien granatowy

   Stołek Castien granatowy

   169 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Castien różowy

   Stołek Castien różowy

   169 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Castien szary

   Stołek Castien szary

   169 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stołek Petirly z tapicerowanym siedziskiem

   Stołek Petirly z tapicerowanym siedziskiem

   679 PLN

  Czy wiesz, że...

  Wnętrze w stylu minimalistycznym z białymi ścianami oraz szarym, pluszowym dywanem. Przy ścianie znajduje się czarny stołek tapicerowany.
  pierwsze stołki powstały już w czasach średniowiecza? Co więcej, w Imperium Ghany stołek stał się nawet przyczyną znanego wydarzenia historycznego! Dlaczego? Ponieważ w Ghanie używano stołka na trzech nogach jako tronu dla króla. Był to Złoty Stołek Asantehena. Za jego sprawą doszło do tak zwanej Wojny o Złoty Stołek między Brytyjczykami a Aszanti. Hodgson, dowódca armii brytyjskiej, podczas konfrontacji stron przed wojną powiedział, że to on wkrótce zasiądzie na Złotym Stołku. Nie zdawał sobie jednak sprawy, że Aszanti darzą ten przedmiot ogromnym, wręcz świętym szacunkiem! Po usłyszeniu słów brytyjskiego dowódcy, postanowili uformować własną armię. Na czas trwania wojny ukryli natomiast Złoty Stołek w specjalnie stworzonej w tym celu kryjówce w lesie. Ostatecznie jednak Aszanti przegrali, lecz udało się uchronić świętość tronu. Niestety po wszystkim nie odnaleziono miejsca, gdzie schowano Złoty Stołek i do dziś nie ma po nim śladu. Jedno jest pewne. Stołki do dziś mają tajemnicze znaczenie.