Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Łazienka z jasnymi ścianami oraz białymi meblami łazienkowymi.
  Lustra łazienkowe to niezbędne elementy wyposażenia każdej toalety oraz domowego spa & wellness! Nikt z nas nie wyobraża sobie przecież poranka bez przejrzenia się w lustrze, prawda?. Właściwy wygląd jest ważny dla każdego nas. Co więcej, duże lustro łazienkowe może być naprawdę stylowe i dodać Twojemu wnętrzu niezwykłego designu! A może wstajesz wcześniej niż Twoja druga połówka i nie chcesz hałasować, wykonując makijaż przy toaletce w sypialni? Jeśli tak, podświetlane lustro łazienkowe sprawdzi się równie dobrze, jeśli nie lepiej, niż ulubiona toaletka! Co więcej, lustro w łazience pomoże optycznie powiększyć całe wnętrze, dzięki czemu poczujesz się w niej jak w prawdziwym spa! A może marzysz o w pełni dopracowanym wnętrzu w stylu marynistycznym? Okrągłe lustra łazienkowe będą przypominać o okienkach w kajucie statku i sprawią, że cały rok będziesz czuć się jak na nadmorskich wakacjach! Wybierz lustra łazienkowe z naszej kolekcji już dziś, a zyskasz funkcjonalność i styl!

  Czy wiesz, że...

  Łazienka w stylu nowoczesnym z białymi ścianami oraz okrągłym lustrem dekoracyjnym w srebrnej ramie. Na marmurowej półce znajdują się ręczniki oraz akcesoria łazienkowe.
  zanim lustra mogły znaleźć swoje miejsce w łazience, pomieszczenie to musiało przebyć w swojej ewolucji bardzo długą drogę? Początkowo łazienki były pomieszczeniami wspólnymi, w których znajdowała się jedynie wanna wydrążona z pnia drzewa oraz kamienny piec. W ówczesnych czasach nie było jeszcze mowy o żadnych akcesoriach łazienkowych. Dopiero na przełomie XIX i XX wieku w miastach zaczęły pojawiać się instalacje kanalizacyjne. Wtedy też łazienki zaczęły powstawać wewnątrz mieszkań. W związku z tym każdy mógł zaaranżować to wnętrze tak, jak mu się podobało. Zaczęły powstawać specjalne meble oraz dodatki do łazienki, w tym lustra w ozdobnych i kolorowych ramach. Dziś nie wyobrażamy sobie łazienki bez lustra. Często wybierane są okrągłe, przypominające o nadmorskim klimacie. Lustra łazienkowe wpływają na odpowiednią funkcjonalność, jak i doskonały wygląd łazienki!
  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe