Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.
Działamy bez zmian! - Raty 20 x 0% - 60 dni na zwrot - Czytaj więcej
Infolinia 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Szafa obrotowa w pokoju w ciemnych kolorach
  Urządzasz przedpokój? Potrzebujesz eleganckich oraz funkcjonalnych mebli, które pomogą Ci w organizacji ubrań oraz butów w pomieszczeniu? A może Twój korytarz nie jest dużym pomieszczeniem i potrzebujesz czegoś kompaktowego, a jednocześnie pojemnego? Szafa obrotowa idealnie sprawdzi się zarówno w małych, jak i większych pomieszczeniach. Aby przedpokój był wizytówką naszego domu, zdecydowanie musimy poświęcić mu dużo uwagi. Szafa wahadłowa pomoże przechowywać kurtki i płaszcze, a praktyczne szuflady ułatwią odkładanie podręcznych drobiazgów. Dobierając meble i dodatki do przedpokoju, warto wybierać te praktyczne, dobrej jakości i odporne na zabrudzenia oraz kurz. Urządzając hol musimy pamiętać o tym, że to właśnie tam jako pierwsi trafiają nasi goście. Zadbajmy o to, aby od wejścia zrobić na nich dobre pierwsze wrażenie. Dzięki szafie obrotowej wszystkie zaproszone osoby będą mogły bez trudu powiesić swoje odzienie. Następnie, jeżeli będą mieli taką potrzebę, jednym, prostym ruchem mogą obrócić ten mebel i przejrzeć się w lustrze, aby wykonać ostatnie poprawki. Możesz być pewien, że Twoi goście docenią tak pomysłowe i wygodne rozwiązanie.

  Obrotowa szafka na buty


  A może potrzebujesz czegoś, co pomieści Twoje obuwie? W końcu to bardzo nieestetyczne, kiedy buty są wciąż odkładane na podłogę - zwłaszcza w dużej ilości. Z każdą nową parą tworzy się coraz większy nieporządek. W tym przypadku idealna będzie obrotowa szafka na buty. Jest ona bardzo stylowa i prezentuje się znacznie lepiej od klasycznych stojaków. Dzięki ruchomej podstawie obrotowej szafki na buty możesz ukryć obuwie, aby je jak najlepiej zorganizować. W zamian, na frontowej części mebla widoczne będzie eleganckie lustro, które upiększy pomieszczenie. Jeżeli jedna szafa obrotowa na buty nie zmieści całej twojej kolekcji, wyposaż się w kolejną. Razem będą wyglądać wspaniale. Możesz też umieścić koło szafki obrotowej na buty inną szafę, tym razem na ubrania. Pozwoli Ci to zachować porządek, a tym samym nie zajmie dużo miejsca. Na naszej stronie bez problemu skompletujesz swój zestaw mebli. Szukasz dwóch różnych szafek wahadłowych, ale w tym samym kolorze? To żaden problem! Jest to idealna opcja dla tych, którzy nie mogą pozwolić sobie na dużą szafę przesuwną w przedpokoju. Jeżeli mimo wszystko nie masz miejsca w przedpokoju na takie dwie szafy, albo nie chcesz trzymać tylu rzeczy właśnie tam, obrotowa szafka na buty sprawdzi się również w garderobie. Twoja olbrzymia kolekcja szpilek będzie znakomicie się prezentować w szafie obrotowej na buty umieszczonej w tym pomieszczeniu, pośród innych rzeczy. Nada im trochę wystawowy charakter i podkreśli urok całego zbioru. W końcu twoje wyjątkowe obuwie wymaga odpowiedniego traktowania! Szafka obrotowa na buty to dla nich idealne miejsce!

  Szafa obrotowa


  Nie zastanawiaj się ani chwili dłużej nad zakupem. Pamiętaj, że szafa obrotowa umieszczona w przedpokoju pozwoli utrzymać elegancki wygląd pomieszczenia i doda uroku całej aranżacji. Natomiast obrotowa szafa na buty w garderobie doda prestiżu temu pomieszczeniu i w znakomity sposób wyeksponuje całą twoją kolekcję obuwia. Urządź z nami swój dom i zakochaj się w nim od pierwszego wejrzenia. Witaj swoich gości w stylowo wyposażonym wnętrzu już dziś!
  • Szafa obrotowa L`Hombre z lustrem w wersji buciarka

   Szafa obrotowa L`Hombre z lustrem w wersji buciarka

   1750 PLN
  • Szafa obrotowa Kate wersja buciarka

   Szafa obrotowa Kate wersja buciarka

   799 PLN
  • Szafa obrotowa Slim buciarka bez lustra

   Szafa obrotowa Slim buciarka bez lustra

   899 PLN
  • Szafa obrotowa L`Hombre w wersji garderoba

   Szafa obrotowa L`Hombre w wersji garderoba

   1495 PLN
  • Szafa obrotowa Slim wąska buciarka bez lustra

   Szafa obrotowa Slim wąska buciarka bez lustra

   799 PLN
  • Szafa obrotowa Slim wersja garderoba

   Szafa obrotowa Slim wersja garderoba

   949 PLN
  • Szafa obrotowa Slim wąska garderoba z lustrem

   Szafa obrotowa Slim wąska garderoba z lustrem

   899 PLN
  • Szafa obrotowa Kate wersja podwójna garderoba

   Szafa obrotowa Kate wersja podwójna garderoba

   799 PLN
  • Szafa obrotowa Slim buciarka z lustrem

   Szafa obrotowa Slim buciarka z lustrem

   949 PLN
  • Szafa obrotowa Slim wąska wersja garderoba

   Szafa obrotowa Slim wąska wersja garderoba

   849 PLN
  • Szafa obrotowa Grafikus wąska z lustrem buciarka

   Szafa obrotowa Grafikus wąska z lustrem buciarka

   995 PLN
  • Szafa obrotowa L`Hombre w wersji buciarka

   Szafa obrotowa L`Hombre w wersji buciarka

   1495 PLN
  • Szafa obrotowa L`Hombre z lustrem w wersji garderoba

   Szafa obrotowa L`Hombre z lustrem w wersji garderoba

   1750 PLN
  • Szafa obrotowa Slim garderoba z lustrem

   Szafa obrotowa Slim garderoba z lustrem

   999 PLN
  • Szafa obrotowa Slim wąska buciarka z lustrem wąska

   Szafa obrotowa Slim wąska buciarka z lustrem wąska

   849 PLN
  • Szafa obrotowa Grafikus wąska z lustrem garderoba

   Szafa obrotowa Grafikus wąska z lustrem garderoba

   995 PLN
  • Szafa obrotowa Strip wąska garderoba z lustrem

   Szafa obrotowa Strip wąska garderoba z lustrem

   995 PLN

  Czy wiesz, że...

  Szafa obrotowa na buty w nowoczesnym wnętrzu
  powstanie szaf wahadłowych było możliwe dzięki wcześniejszemu wynalezieniu wahadła, które miało miejsce już około 120 roku naszej ery? Jednak taki rodzaj szaf musiał czekać na swoją realizację przez kolejne stuleci. Dopiero w 1602 roku włoski uczony Galileo Galilei jako pierwszy przeprowadził badania właściwości wahadła! Dzięki jego spostrzeżeniom wahadło mogło zostać zastosowane w zegarach. Później zaczęto znajdować kolejne zastosowania dla tego przyrządu, np. wyznaczanie prędkości ruchu pocisków. Odkryto też jego nowe rodzaje. Powstało między innymi wahadło sprężynowe. Wahadło zastosowane w szafie sprawia, że mebel ten jest niezwykle funkcjonalny oraz doskonale nadaje się do małych pomieszczeń. Co więcej, dzięki stylowym modelom szaf wahadłowych i obrotowych można idealnie dopełnić aranżacji każdego wnętrza!