Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Parawany dla dzieci

Chcesz zwiększyć funkcjonalność pokoju dziecięcego swoich pociech? Jeśli tak, wykorzystaj kolorowe parawany dla dzieci z naszej kolekcji! Parawan z niezwykłym motywem dziecięcym to element wyposażenia, który pozytywnie wpłynie na efekty w nauce dziecka, ożywi wnętrze pokoju, a nawet na wpłynie na lepsze relacje między rodzeństwem! Spytasz, w jaki sposób? Po pierwsze, jeśli Twoje dziecko podczas nauki szybko się rozprasza, wzrokiem szuka zabawek w drugiej części pokoju, parawan z pewnością rozwiąże ten problem! Wystarczy podzielić pokój dziecka na część przeznaczoną do nauki i drugą, przeznaczoną do zabawy. Parawan dziecięcy będzie wyznacznikiem tej granicy. Takie rozwiązanie pomoże też zachować ład i porządek w pomieszczeniu! Książki i pomoce naukowe będą zawsze na swoim miejscu, a gry i zabawki na swoim. Po drugie, jeśli istnieje jakikolwiek element pokoju, który nie podoba się Tobie lub Twoim dzieciom, bądź nie pasuje do reszty wystroju wnętrza, zasłońcie go parawanem, a dziecięce cztery ściany zyskają zupełnie nowy wygląd! W naszej kolekcji znajdziesz parawany z motywami zwierzęcymi oraz bajkowymi, które z pewnością spodobają się najmłodszym! Dzięki takiemu dodatkowi pokój dziecięcy będzie wyglądał idealnie! A co w przypadku, gdy Twoje pociechy mają wspólny pokój, lecz wraz z wiekiem potrzebują coraz więcej prywatności? W takim przypadku użyj parawan, by podzielić wnętrze tworząc indywidualny kącik dla każdego! Zapewnij komfort swoim dzieciom bez naruszania doskonałego wyglądu mieszkania. Postaw na funkcjonalność wybierając kolorowe parawany do pokoju dziecięcego już dziś!

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.

Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.

Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.