Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.
SELSEY Sp. z o.o. Opinie z ekomi-pl.com

Plakaty świąteczne

Chcesz, aby każdy zakamarek Twojego mieszkania był gotowy na magiczne święta? Plakaty świąteczne pomogą w realizacji Twoich marzeń o doskonałym, świątecznym wnętrzu! Na okres świąteczny możesz nimi zastąpić obrazy czy zdjęcia, które zwykle zdobią Twoje ściany. Po co eksponować w grudniu tropikalne klimaty lata, które odczarowują cały nastrój zimowych świąt. Dzięki plakatom świątecznym zaskoczysz swoich gości i sprawisz, że Twoja rodzina będzie w ich oczach prawdziwym mistrzem świątecznych dekoracji! Plakat świąteczny będzie doskonale prezentował się także w pokoju dziecięcym. Najmłodsi kochają święta oraz wszystko, co z nimi związane. Spraw im ogromną przyjemność, jaką da plakat z reniferem, Mikołajem czy płatkami śniegu na święta Bożego Narodzenia! A może nie chcesz szaleć w tym roku z krzykliwymi dekoracjami, bo święta i tak planujesz spędzić poza domem? Mimo tego i tak z pewnością chcesz poczuć wraz z bliskimi klimat świąt jeszcze zanim ruszycie w daleką drogę? Grafika świąteczna to szybkie i niezwykle gustowne rozwiązanie, które odmieni Twoje mieszkanie na okres świątecznych przygotowań! Pięknie będzie prezentować się także w okresie noworocznym oraz do końca sezonu zimowego. Wybierz niepowtarzalne grafiki świąteczne z naszej kolekcji, a Boże Narodzenie będzie u Ciebie bardzo klimatyczne i modne!

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail
Szybka wysyłka

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i odbierz 50 zł na zakupy!

Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.

Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.