Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Pozytywki

Muzyka i nastrojowe melodie to nieodłączne elementy przygotowań do świąt! Pozytywki zapewnią Tobie i Twoim bliskim magiczne dźwięki, będąc zarazem wspaniałą dekoracją oraz ciekawym dopełnieniem grudniowych aranżacji wnętrz. Pozytywka spodoba się przede wszystkim najmłodszym. Dla nich będzie dobrą zabawą, a dla Ciebie pretekstem, by opowiedzieć im magiczne legendy, związane z powstaniem poszczególnych kolęd i pieśni świątecznych! Dzięki dźwiękom melodii spędzicie wspólnie niezapomniane chwile, a także nastroicie się na nadchodzące święta. A prezenty mikołajkowe czy gwiazdkowe? Może to właśnie pozytywka dla dzieci czy rodzeństwa będzie tym trafionym, a dodatkowo zaskakującym prezent mikołajkowy? Na pewno będą tym prezentem zachwyceni! Pozytywki świąteczne będą doskonale wyglądać na domowych kominkach, a także w połączeniu z eleganckimi figurkami aniołów na świątecznym stole! Grająca pozytywka to piękne dźwięki, niezapomniany klimat, doskonały wygląd, a także świetna zabawa! Jest to idealny świąteczny gadżet! Przygotuj swoje mieszkanie na nadchodzące święta, wybierając akcesoria z naszej kolekcji!

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.

Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.

Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.