Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Anioły

Anioły nieodłącznie kojarzą się nam ze świętami Bożego Narodzenia. Gdy nadchodzi ten magiczny czas, chcesz przygotować swoje mieszkanie tak, by wprawiało wszystkich w niepowtarzalny, świąteczny nastrój, prawda? Z pewnością pomogą Ci w tym anioły – figurki! Taki niebiański element we wnętrzu na pewno będzie przyciągał wzrok każdego oraz nieustannie przypominał o nadchodzących świętach. Co więcej, wielu z nas wierzy, że śliczny aniołek świąteczny w pokoju przynosi szczęście i strzeże bezpieczeństwa domowników. Już najwyższy czas, aby samemu się o tym przekonać! Anioły z drewna, anioły z materiału, porcelanowe aniołki... Wybór aniołków jest szeroki i na pewno pozwoli Ci dopasować coś wyjątkowego do stylu panującego w Twoim świątecznym mieszkaniu. Co więcej, jeśli poszukujesz idealnych prezentów świątecznych dla swoich rodziców, dziadków, rodzeństwa czy dzieci - figurki aniołów mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Są eleganckie, tematyczne, a do tego mogą być pretekstem do opowiedzenia dzieciom niezwykłych historii świątecznych! Wpraw się w anielski nastrój przed Bożym Narodzeniem dzięki niepowtarzalnym ozdobom z naszej kolekcji w Twoim domu!

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.

Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.

Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.