Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Komody dla dzieci

Często zadajesz sobie pytanie, gdzie pomieścić wszystkie dziecięce zabawki i ubranka? Rosnące dziecko potrzebuje coraz więcej rzeczy. Komody dla dzieci są idealnym rozwiązaniem! Ważne jest, by pociechy od najmłodszych lat miały własne komfortowe miejsce oraz przestrzeń, którą same mogą zagospodarować. Dzięki temu uczą się samodzielności, utrzymywania porządku oraz właściwej organizacji. Pojemne szuflady i szafki sprawdzą się, gdy chcesz posegregować ubrania, dodatki, zabawki czy ulubione gry Twojej pociechy. Małe dzieci wymagają mnóstwa akcesoriów, prawda? Pampersy, kosmetyki i grzechotki. Teraz już wiesz, gdzie to wszystko pomieścić! A może masz rzeczy dziecięce, jak ubranka, których nie chcesz jeszcze wyrzucać ani oddawać, jednak nie używasz ich na co dzień i lepiej by było je schować, by nie zawadzały? Komoda do pokoju dziecięcego wychodzi naprzeciw tym potrzebom! Pomieścisz tam wszystko. Dziecko z biegiem czasu zaczyna zwracać uwagę na coraz więcej rzeczy, w tym na wystrój swojego pokoju. Warto dołożyć wszelkiego wysiłku, aby pomieszczenie naszej pociechy było zaprojektowane z największą starannością. Sprawi mu to radość i wpłynie na jego pozytywne samopoczucie, a to przecież najważniejsze.

Komoda dla dziecka - przede wszystkim jakość


Aby urządzić idealny pokój dla dziecka, potrzebujesz mebli najwyższej jakości. Komody dla dzieci to jedne z tych elementów, na które powinniśmy zwrócić szczególną uwagę. Komoda dla dziecka powinna być idealnie dostosowana do potrzeb malca. Do wyboru mamy wiele różnych komód dziecięcych. Na co trzeba zwracać uwagę? Przede wszystkim zastanówmy się nad rozmiarem komody dla dziecka, ilością i wielkością półek oraz szuflad, a także samym wyglądem mebla. Wielkość komody dziecięcej uzależniona jest przede wszystkim od metrażu pomieszczenia. Nie warto kupować za dużych komód dla dzieci, ponieważ mogą one ograniczyć przestrzeń do zabawy malców. W ten sposób mogłyby one poczuć się niekomfortowo. Dodatkowo, w takim zatłoczonym pokoju jest większa szansa, że dziecko uderzy się o jakiś element wyposażenia. A może łóżeczko i komoda dziecięca w jednym? Takie hybrydowe rozwiązanie z modelami z naszej kolekcji jest możliwe! Mebel będzie niezwykle funkcjonalny i sprawdzi się idealnie we wnętrzach o mniejszych metrażach. Jeżeli zależy Ci na tym, aby Twój synek czy córeczka sami zaczęli dbać o porządek na półkach, komoda dziecięca musi być dostosowana do ich wzrostu, by zachęcić ich do tej czynności.

Komoda dziecięca - ważne detale


Przeanalizujmy teraz ilość szuflad i półek w dobrze dobranej komodzie do pokoju dziecka. W tym przypadku kierujemy się dosyć prostą zasadą. Im Twój malec jest młodszy, tym stosunek szuflad do półek powinien być większy. Dlaczego? Małemu dziecku znacznie łatwiej utrzymać porządek, jeżeli może po prostu wrzucić coś do szuflady z której nic nie wypadnie. Komoda na zabawki z dużą liczba zamykanych przegródek będzie pomocna i praktyczna dla malca. Starsze pociechy natomiast będą miały więcej pożytku z komody na zabawki z większą ilością półek. W bardziej efektywny sposób poukładają swoje rzeczy i z pewnością zmieszczą ich w meblu więcej. Trzeba też pamiętać, że komoda dla dziecka jest bardziej narażona na zniszczenia niż meble w innym pokoju. Dlatego do pomieszczenia dziecięcego nie warto kupować wyposażenia, zrobionego z najtańszych materiałów. To oczywiste, że czasem chcemy zaoszczędzić na kupnie nowego mebla. Jednak komoda do pokoju dziecka, wykonana z nietrwałych, tanich elementów, może szybko się zniszczyć. W efekcie się zużyje i sprawi że w krótkim czasie będziemy zmuszeni kupić kolejną komodę do pokoju dziecięcego. A to przełoży się na dodatkowe koszty. Najbardziej znaczącym czynnikiem, o którym powinniśmy pamiętać przy wyborze nowego mebla jest to, aby jego wygląd podobał się naszemu malcowi. Dziecko od najmłodszych lat może interesować się różnymi rzeczami. Komoda na zabawki z jego ulubionym motywem sprawi mu wiele radości. A to przecież najważniejsze. Postaw na funkcjonalność i organizację już od pierwszych dni Swojej pociechy, wybierając piękne komody dziecięce!

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki: