Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Ławy rozkładane

 
Salon stanowi serce każdego domu. To w tym miejscu w największym stopniu tętni życie. Domownicy spotykają się w wolnych chwilach, aby spędzić miło czas w swoim towarzystwie albo odprężyć się w wybrany sposób. W tym miejscu również gościsz rodzinę i znajomych, gdy złożą Ci wizytę.

Ława często stanowi centralny punkt w salonach. Wiele osób zwraca się w kierunku drewnianych rozwiązań, które cechują się wytrzymałością i zawsze prezentują się gustownie. Warto jednak pokusić się o dodanie pierwiastku nowoczesności. Innowacja może być wyrażona poprzez nietuzinkową estetykę bądź wyjątkową funkcjonalność. W tym drugim przypadku warto zwrócić uwagę na ławy rozkładane, które stanowią odpowiedź na potrzeby użytkowników ceniących sobie funkcjonalność.
 

Jakie atuty posiada ława rozkładana?

 
Nie każdy może całkowicie puścić wodze fantazji przy aranżowaniu poszczególnych pomieszczeń w domu. Na przeszkodzie stają względy finansowe oraz warunki mieszkaniowe. W takiej sytuacji trzeba szukać rozwiązań pozwalających na dostosowanie się do dostępnych możliwości. Oczekiwania w tym zakresie mogą zastąpić ławy rozkładane do pokoju.
 
Wbudowany mechanizm pozwala na sprawne przeobrażenie niewielkiego stolika w meble dysponujący sporym blatem, przy którym z powodzeniem można przyjąć kilkoro gości. Takie potrzeby pojawiają się głównie przy okazji podejmowania wizyt.
 
Czasem może się również okazać, że ława rozkładana okaże się przydatna, gdy potrzebujesz więcej miejsca na rodzinny obiad. Na co dzień możesz korzystać ze zmniejszonej wersji. Dzięki temu przez większość czasu będziesz mieć więcej przestrzeni do dyspozycji. Różnicę będzie widać na pierwszy rzut oka, bo pokój powiększy się również pod względem optycznym.
 

Ławy rozkładane podnoszone o wielu obliczach

 
Różnorodność stanowi jedną z mocnych stron naszej oferty. Fundamentem kolekcji są meble rozkładane z naturalnym kolorze drewna. Do wyboru jest jednak wiele odcieni. W tym przypadku zakres możliwości obejmuje zarówno jaśniejsze, jak i ciemniejsze odsłony. Poza tym możesz zdecydować się również propozycje w gładkim i jednolitym wydaniu. Przykładem jest chociażby wariant biały. Taka opcja doskonale sprawdzi się jako dopełnienie aranżacji utrzymanych w nowocześniejszym stylu.
 
W ofercie nie mogło zabraknąć też urozmaiceń. Jednym z takich dodatków są kontrastowe akcenty wzbogacające ławy. Dzięki temu jesteś w stanie sprawić, że cała aranżacja pokoju stanie się jeszcze spójniejsza. Przeważający kolor będzie współgrać z innymi meblami. Z kolei wyróżniają się akcentem zostanie dopasowany do innych barw występujących w całej kompozycji. Ukoronowaniem są szklane elementy, które wprowadzają pierwiastek nowoczesności.
 

Rozkładane ławy do salonu w różnych rozmiarach

 
Każdy posiada inne warunki mieszkaniowe. Dodatkowo kluczową rolę odgrywają też osobiste preferencje. W związku z tym ławy rozkładane do pokoju posiadają blat umieszczony na nieco innym poziomie. W asortymencie znajdziesz kilka propozycji produktów, które mogą przypominać stolik kawowy. Blat znajduje się dość nisko. Tym samym ława rozkładana powinna zostać dostawiona do sofy.
 
Alternatywą są znacznie wyższe warianty. W tym przypadku można już śmiało ustawić kilka krzeseł dookoła. Takie ławy rozkładane doskonale sprawdzą się do wspólnego spożywania posiłków. Można do nich zaserwować obiad dla kilkorga gości. Warto zwrócić uwagę na model Filbert. Bryła jest bardzo prosta, więc trafi w poczucie estetyki zwolenników tradycyjnych rozwiązań.
 

Oryginalna ława rozkładana do salonu

 
Architektura wnętrz nie jest wyłącznie dziedziną o charakterze użytkowym bądź estetycznym. Warto też cieszyć się samym procesem aranżacji, a nie tylko celem. Konsekwentnie zachęcamy do podejmowania eksperymentów ze stylem i poszukiwania nowych rozwiązań. W związku z tym w naszej ofercie nie mogło zabraknąć kilku nietuzinkowych rozwiązań.
 
Jedną z najbardziej charakterystycznych pozycji jest ława Viver. Wyróżnia się ona okrągłym kształtem. Projekt oszczędnie gospodaruje formą. W związku z tym stanowi idealną propozycję dla miłośników minimalistycznej estetyki. Warto zwrócić uwagę również na warianty dysponujące podnoszonym blatem. Dzięki temu można dostosować nie tylko szerokość bądź długość, ale również wysokość. Obsługa mechanizmu jest bardzo prosta. Transformacja nie zajmie więcej niż minutę. W związku z tym można bardzo szybko przygotować się na przyjęcie gości.


Nowoczesna ława rozkładana do salonu niemal od ręki

 
Czasem zdarzają się sytuacje, w których spontanicznie zapadła decyzja o zorganizowaniu spotkania w Twoim domu. Wówczas może się okazać, że na ten moment nie do końca posiadasz warunki pozwalające na przyjęcie gości. Z drugiej strony zamawianie mebli naturalnie wiąże się z niemałą ekscytacją. W takiej sytuacji jak najszybciej chcesz wprowadzić nowe elementy wyposażenia pod swój dach. Niektóre pozycje z naszej oferty są dostarczane w ciągu 24 godzin. Taka możliwość jest dostępna również w przypadku kilku ław rozkładanych. Stosowną informację znajdziesz na karcie wybranego produktu.

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.

Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.

Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.