Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Klasyczny salon z drewnianym stołem i krzesłami. Stół to nieodłączny element każdego salonu i jadalni. Jest sercem naszego mieszkania. Wokół niego toczą się codzienne rozmowy, przy nim celebrujemy najważniejsze wydarzenia wraz z rodziną i przyjaciółmi. Nowoczesne stoły zastąpiły wielkie, niepraktyczne ławy, które dotychczas zajmowały mnóstwo miejsca w naszych domach. Szeroki wybór stołów sprawia, że dopasowanie tego niezbędnego mebla do reszty wyposażenia wnętrza nie będzie stanowiło już problemu. Niezwykłym połączeniem funkcjonalności i wyglądu są nowoczesne stoły rozkładane. W naszym sklepie posiadamy szeroką ofertę wyselekcjonowanych stołów do każdego pomieszczenia. Nie wiesz jaki model wybrać, aby bez problemu pomieścić gości na wspólnym obiedzie, a przy tym zachować więcej przestrzeni? Sprawdź nasze stoły składane, które z niepozornych stolików w ciągu jednej chwili zamieniają się w duży, rodzinny stół. Przy ich wyborze stawiamy na funkcjonalność w idealnie dopasowanej formie. Dzięki możliwości spersonalizowania modelu oraz koloru bez trudu wkomponujesz go do pozostałej aranżacji. Funkcjonalność i estetyka to najważniejsze kryteria podczas wyboru stołu. Sprawdź jak wiele można zyskać dzięki meblom z naszej oferty. Wybierz swój stół i stwórz niesamowitą przestrzeń w domu. Ciesz się wspólnymi chwilami razem z Selsey.
  • Stół Eames Glass średnica 70 cm ze szklanym blatem

   Stół Eames Glass średnica 70 cm ze szklanym blatem

   535 PLN
   449 PLN
  • Stół EAMES glass 90 ze szklanym blatem

   Stół EAMES glass 90 ze szklanym blatem

   655 PLN
   549 PLN
  • Stół Murvat 140x80 cm

   Stół Murvat 140x80 cm

   819 PLN
  • Stół Lazio 160x90 cm

   Stół Lazio 160x90 cm

   709 PLN
  • Stół Nevis 160x90 cm

   Stół Nevis 160x90 cm

   879 PLN
  • Stół Bovy 150x90 cm

   Stół Bovy 150x90 cm

   579 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stół Moddy 100x60 cm

   Stół Moddy 100x60 cm

   439 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stół Ufo średnica 90 cm

   Stół Ufo średnica 90 cm

   699 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stół Seira 140x80 cm

   Stół Seira 140x80 cm

   789 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stół Foxas 125x75 cm

   Stół Foxas 125x75 cm

   449 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Stół Ronfe o średnicy 80 cm

   Stół Ronfe o średnicy 80 cm

   249 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni

  Czy wiesz, że...

  Przestronna jadalnia z drewnianymi meblami. Wśród nich znajduje się duży stół, a przy nim stoją cztery krzesła tapicerowane. Na stole znajduje się dekoracja z papieru. Drewno wspaniale współgra z białymi ścianami całego wnętrza.
  stoły mają wiele znaczeń symbolicznych ukrytych w kulturze? Po pierwsze, jest to miejsce, przy którym zbieramy się na wspólne posiłki i rozmowy o minionym dniu w gronie najbliższych! W tym odniesieniu stół symbolizuje ciepło domowego ogniska. Drugie znaczenie odnosi się do symboliki religijnej – stół pojawia się w różnych obrzędach w każdej religii świata. Pamiętajmy jednak, że pierwsze stoły nie były wcale używane jako miejsce do jedzenia, picia czy spotkań z ludźmi. Zostały stworzone przez starożytnych Egipcjan i były kamiennymi platformami, używanymi, by nie trzymać przedmiotów na podłodze. W Chinach także bardzo wcześnie powstały pierwsze egzemplarze stołów. Przeznaczone były do uprawiania sztuki, malowania i pisania. Pierwsze stoły, używane do jedzenia, powstały w starożytnej Grecji i po ich użyciu chowane były pod łóżka. Co ciekawe, japońskie stoły do dziś są znacznie niższe i mniejsze, niż te znane nam w Europie – przez co wymagają one zajęcia specjalnej, klęczącej pozycji podczas siedzenia.
  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe