Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Szary fotel z podnóżkiem w salonie
  Marzysz o naprawdę wygodnych meblach wypoczynkowych? Koniecznie sprawdź fotele z podnóżkiem z naszej kolekcji i poznaj zupełnie nowy wymiar komfortowego odpoczynku oraz wyjątkowego stylu! Lubisz oprzeć wygodnie na czymś nogi podczas siedzenia i odpoczywania na fotelu? Używanie w tym celu zwykłego krzesła lub pufy z innego kompletu, zwłaszcza przy gościach nie wygląda zbyt elegancko, prawda? Mamy na to idealne rozwiązanie. Wybierz jeden z proponowanych przez nas kompletów - fotel z podnóżkiem - na którym poczujesz się komfortowo jak nigdy! Co więcej, taki fotel zrobi wrażenie na Twoich gościach, którzy po wspólnym obiedzie także zapragną odpocząć na tym iście królewskim siedzeniu. Co ważniejsze, nowoczesny fotel z podnóżkiem świetnie sprawdzi się doskonale, gdy zapragniesz dodać swojemu wnętrzu nietuzinkowego i naprawdę wyjątkowego charakteru. Podnóżek możesz wykorzystać także jako pufę, na której usiądzie Twoja córka podczas czesania lub syn, gdy będziecie wspólnie grać w ulubioną grę na konsoli. Podczas wizyty licznej rodziny podnóżek będzie dodatkowym miejscem do siedzenia, kiedy zabraknie w domu zwykłych krzeseł. Wybierz fotele z podnóżkiem, a funkcjonalność już zawsze bez wątpienia będzie szła w parze z doskonałą wygodą i niepowtarzalnym stylem!

  Fotel z podnóżkiem - funkcjonalność i styl


  Taki mebel może pomóc Ci zachować porządek i organizację w salonie. Wybierz wspaniały fotel z wysuwanym podnóżkiem, dzięki czemu podnóżka użyjesz tylko, kiedy będzie Ci potrzebny, natomiast, kiedy nie, schowasz go, by zyskać dodatkowe wolne miejsce i przestrzeń, dzięki czemu Twój salon będzie wyglądał na znacznie większy i czystszy. Co więcej, pozwoli Ci to też zaskoczyć gości. Gdy ktoś powie, że z chęcią oparłby spokojnie na czymś nogi, Ty zaskoczysz go, wysuwając Twój podnóżek spod fotela! To nie tylko wygodne, ale też zdecydowanie niezwykle stylowe rozwiązanie. Kto nie lubi takich ekskluzywnych i dobrze wyglądających mebli wypoczynkowych? Te z naszej kolekcji są wykonane z materiałów najwyższej jakości, dzięki czemu zdecydowanie posłużą Ci na długie lata i nie będziesz zmuszony do martwienia się o zamienianie fotela w najbliższym czasie. Fotel z podnóżkiem wysuwanym do salonu na pewno spodoba się całej rodzinie. Kto bowiem nie lubi swobodnego wypoczynku w doskonałych warunkach? Zarówno młodsi, jak i starsi na pewno skorzystają z tego zakupu z uśmiechami na twarzy. Ponadto, podnóżki ze schowkami mogą pełnić rolę ukrytej szafki, gdzie z powodzeniem możesz trzymać drobne przedmioty. Podnóżek jest także przydatny, gdy pojawia się potrzeba, by dosięgnąć czegoś usytuowanego zbyt wysoko. Twoje dziecko z łatwością przesunie tę pufę, by sięgnąć z niej po ulubioną książkę czy zabawkę. Jak widać, fotele z podnóżkami mają same plusy. Po co więc czekać? Zapewnij sobie i swoim najbliższym niesamowitą wygodę, komfort i doskonały wystrój mieszkania, co bez wątpienia wpłynie na Wasze samopoczucie i na wysoką jakość odpoczynku. A nie od dziś wiadomo, że odpowiedni wypoczynek wpływa na dobry humor, jeśli więc Ci na nim zależy, nie zwlekaj i wybierz fotele z naszej kolekcji!
  • -22%
   Fotel Calm

   Fotel Calm

   819 PLN
   639 PLN
  • Fotel Vankoon z podnóżkiem

   Fotel Vankoon z podnóżkiem

   1229 PLN
  • Fotel Toronto

   Fotel Toronto

   1746 PLN
   Dostawa GRATIS
  • Fotel Blomster z podnóżkiem

   Fotel Blomster z podnóżkiem

   1099 PLN
  • -18%
   Fotel Blomster z podnóżkiem szary

   Fotel Blomster z podnóżkiem szary

   1099 PLN
   899 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Fotel Uszak Rosalie

   Fotel Uszak Rosalie

   1119 PLN
   Dostawa GRATIS
   + GRATIS
  • Fotel El Alto

   Fotel El Alto

   1485 PLN
   Dostawa GRATIS
  • Fotel Candin z podnóżkiem

   Fotel Candin z podnóżkiem

   649 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Fotel Grixo z podnóżkiem szary

   Fotel Grixo z podnóżkiem szary

   739 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Fotel Barca z podnóżkiem skóra naturalna czarna

   Fotel Barca z podnóżkiem skóra naturalna czarna

   3499 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Fotel Barca z podnóżkiem skóra naturalna biało-czarna

   Fotel Barca z podnóżkiem skóra naturalna biało-czarna

   4799 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Fotel Mark z podnóżkiem grafitowy w skandynawskim stylu

   Fotel Mark z podnóżkiem grafitowy w skandynawskim stylu

   799 PLN
  • Fotel Mark z podnóżkiem niebieski w skandynawskim stylu

   Fotel Mark z podnóżkiem niebieski w skandynawskim stylu

   799 PLN
  • Fotel Billy

   Fotel Billy

   829 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Fotel Mark z podnóżkiem szary w skandynawskim stylu

   Fotel Mark z podnóżkiem szary w skandynawskim stylu

   799 PLN
  • Fotel Mark z podnóżkiem czerwony w skandynawskim stylu

   Fotel Mark z podnóżkiem czerwony w skandynawskim stylu

   799 PLN
  • Fotel Jajo Velvet z podnóżkiem fioletowy

   Fotel Jajo Velvet z podnóżkiem fioletowy

   2199 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Fotel Jajo Velvet z podnóżkiem turkusowy

   Fotel Jajo Velvet z podnóżkiem turkusowy

   2199 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Fotel Jajo Velvet z podnóżkiem butelkowa zieleń

   Fotel Jajo Velvet z podnóżkiem butelkowa zieleń

   2199 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni

  Czy wiesz, że...

  pierwsze podnóżki powstały już we wczesnym średniowieczu? Miały na celu ukazać majestat oraz wyższość władcy, który w przeciwieństwie do poddanych nie dotykał stopami podłogi! Meble te wykonywano z najwyższej jakości drewna i ozdabiano drogimi kamieniami oraz najdroższymi dostępnymi tkaninami. Zwykli ludzie mogli tylko pomarzyć o takim meblu w swoim wnętrzu. Później zaczęto dostrzegać zdrowotną funkcję podnóżków, które pozwalały odpocząć obolałym stopom po ciężkim dniu. Tak trafiły do domów szlachciców, a później mieszczan, by stać się z czasem popularnym i łatwo dostępnym akcesorium wnętrzarskim. Pojawiały się w salonach oraz w sypialniach. Stały się swego rodzaju dekoracją każdego większego i mniejszego wnętrza. Obecnie na wielu dworach królewskich i w muzeach można podziwiać stare podnóżki władców, podczas gdy niemal każdy z nas ma swój własny, prosty, ale za to jak bardzo wygodny egzemplarz w domu!