Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Duży, doniczkowy kwiat liściasty przy oknie z białymi zasłonami. Lubisz otaczać się naturą, ale nie masz czasu na pielęgnację roślin w swoim domu? Sztuczne kwiaty doniczkowe to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Nasze rośliny do złudzenia przypominają żywe i wyglądają bez zarzutu w każdej sytuacji. Co więcej, nie musisz się o nie martwić, gdy wyjeżdżasz na wymarzone wakacje. Kiedy wrócisz będą na Ciebie czekać w nienaruszonym stanie. A może ciągle wraca do Ciebie obraz zasadzonych niegdyś kwiatów, które zwiędły po kilku dniach i boisz się ponownie podjąć to wyzwanie? Dzięki naszej ofercie wszystkie Twoje obawy schowają się pod ziemię, a wyrosną jedynie pozytywne myśli, wywołane świeżym klimatem Twojego wnętrza. Możesz też wystawić sztuczne kwiaty na balkon, wraz z wiszącymi skrzynkami na kwiaty, czyniąc z niego urokliwe miejsce do spędzania wolnego czasu. Spraw sobie sztuczne kwiaty do salonu i zaskocz swoich gości niezwykłą zielenią swojego wnętrza. Możliwości jest mnóstwo i w tym wypadku ani systematyczność, ani Twoja nieobecność, czy też pielęgnacja nie wpłyną źle na wygląd roślin. Pozwól więc, by Twoje wnętrze rozkwitło razem z kwiatami Selsey.
  • Sztuczny Filodendron w donicy 65 cm

   Sztuczny Filodendron w donicy 65 cm

   79 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Sztuczna trawa Moorava

   Sztuczna trawa Moorava

   89 PLN
  • Sztuczna Monstera w donicy 130 cm

   Sztuczna Monstera w donicy 130 cm

   319 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Sztuczna Monstera w donicy 120 cm

   Sztuczna Monstera w donicy 120 cm

   329 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Sztuczny Bambus 60 cm

   Sztuczny Bambus 60 cm

   79 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Sztuczny bukszpan 38 cm w białej doniczce

   Sztuczny bukszpan 38 cm w białej doniczce

   49 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Sztuczny bukszpan 38 cm w grafitowej doniczce

   Sztuczny bukszpan 38 cm w grafitowej doniczce

   49 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Sztuczny bukszpan 38 cm w szarej doniczce

   Sztuczny bukszpan 38 cm w szarej doniczce

   49 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Sztuczny Fikus 45 cm

   Sztuczny Fikus 45 cm

   49 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Sztuczny Philodendron 45 cm

   Sztuczny Philodendron 45 cm

   49 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Sztuczny Skrzydłokwiat 45 cm

   Sztuczny Skrzydłokwiat 45 cm

   49 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Sztuczny Kroton 45 cm

   Sztuczny Kroton 45 cm

   49 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni

  Czy wiesz, że...

  Przestrzenne, jasne wnętrze z białymi ścianami oraz zielonymi kwiatami. Obok kwiatów znajdują się czarne, metalowe dekoracje.
  pierwsze sztuczne kwiaty powstały w Chinach i wykonywane były z jedwabiu? Na rozwój tych popularnych elementów dekoracji znacząco wpłynęła epoka wiktoriańska. Uwielbiano wtedy bogaty wystrój wnętrz oraz umieszczanie ozdób wszędzie, gdzie było to tylko możliwe! Dziś techniki dekoracji podążają w inną stronę i często stawiamy na minimalizm w naszych wnętrzach. Mimo to sztuczne kwiaty wciąż znajdują swoje zastosowanie w dekorowaniu pomieszczeń. Dlaczego? Ponieważ bardzo dobrze odwzorowują żywe rośliny, są łatwe w pielęgnacji, lub inaczej ujmując tę kwestię, nie wymagają z naszej strony żadnej pielęgnacji! Rozprzestrzenianie plastiku sprawiło, że sztuczne kwiaty wprowadzono do kwiaciarni i w niektórych sytuacjach zaczęto używać je jako zamiennik żywych. Dlatego też w dzisiejszych czasach wybieramy sztuczne kwiaty ze względu na wygodę. Nie trzeba martwić się o ich pielęgnację i długo wyglądają doskonale. Dostępne obecnie na rynku egzemplarze sztucznych roślin są trudne do odróżnienia od prawdziwych kwiatów. Wykonywane są z papieru, bawełny, lateksu gumy lub plastiku. Ta różnorodność sprawia, że możemy znaleźć dekoracje, które doskonale dopełnią kompozycję każdego wnętrza!
  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe