Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.
Działamy bez zmian! - 60 dni na zwrot - raty 10x0% RRSO 0% - Czytaj więcej
Infolinia + 48 71 889 80 59
    0 Twoja lista życzeń jest pusta
    0
    PLN
    0
    Twój koszyk jest pusty
    Nowoczesna sypialnia z dużym łóżkiem, futrzanym dywanem oraz białym, nowoczesnym gazetnikiem. Lubisz czytać prasę, lecz nie masz miejsca w mieszkaniu na tygodniki i miesięczniki, do których chcesz wrócić w wolnej chwili? Gazetniki pomogą Ci ją uporządkować, dodając równocześnie stylu Twojemu wnętrzu! Czy nie zdarzyło Ci się kiedyś szukać przepisu, zobaczonego jakiś czas temu w jednym z czasopism? Ze smutkiem orientujesz się, że zostało wyrzucone, bo każdy z domowników przekładał je z miejsca na miejsce? Gazetnik w salonie skutecznie rozwiąże ten problem i sprawi, że już nigdy żaden z przepisów czy artykułów nie zgubi się! Długie kąpiele? Domowe spa & wellness? Łazienka to miejsce, w którym każdy chce czuć się swobodnie, by móc maksymalnie się odprężyć. Gazetnik do łazienki to doskonały sposób na zapewnienie sobie rozrywki podczas długich, aromatycznych i relaksujących kąpieli. A może lubisz kupować prasę, lecz rzadko kiedy masz czas, by zdążyć przeczytać wszystkie artykuły? Boisz się jednak, że jeśli będziesz zwlekać z zakupem, dany numer nie będzie już dostępny? Od teraz nie musisz mieć obaw! Wszystkie egzemplarze znajdą swoje miejsce, tak, by móc po nie sięgnąć, gdy przyjdzie na to ochota! Gazetnik glamour, retro, nowoczesny – znajdź taki, który dopasuje się do stylu Twojego wnętrza, a odkryjesz nowy wymiar porządku.
    • Gazetnik Zina metalowy

      Gazetnik Zina metalowy

      199 PLN
    • Gazetnik Sapporo

      Gazetnik Sapporo

      99 PLN

    Czy wiesz, że...

    Salon w stylu nowoczesnym z białymi ścianami. Na drewnianej podłodze stoi szary fotel oraz metalowy gazetnik. Przy oknie znajduje się metalowy regał ze szklanymi dekoracjami.
    gazetniki powstały w bardzo krótkim czasie po popularyzacji prasy codziennej? Gazety we właściwym tego słowa znaczeniu zaczęły ukazywać się w 1609 roku. Pierwszą wydawaną na świecie prasą codzienną była gazeta, pt. Relation, która ukazywała się w Strasburgu. Popularność gazety zyskały jednak w szczególności dopiero w XIX wieku. Pierwszą gazetą, której nakład osiągnął milion egzemplarzy, był francuski dziennik Le Petit Journal. MIało to miejsce w 1890 roku. Wraz z rozwojem prasy, powstawało coraz więcej czasopism oraz magazynów specjalistycznych, które zawierały rozbudowane informacje. Taką prasę czytało się zdecydowanie dłużej, niż codzienne dzienniki. Stąd też pojawiła się potrzeba powstania specjalnego mebla na czasopisma! Dziś w wielu domach możemy zobaczyć gazetniki. Powstaje mnóstwo modeli o niecodziennych formach i kształtach, które z pewnością dopasują się do każdego, nawet najbardziej spersonalizowanego wnętrza.