Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Zegary stojące

Czy jesteś osobą, która często potrzebuje sprawdzać aktualny czas? Jeśli tak, zegary stojące sprawią, że już nigdy nie zerwiesz się w przeraźliwej panice martwiąc się, czy może właśnie się gdzieś spóźniasz! Co więcej, zegary stojące będą także doskonałą dekoracją Twojego mieszkania. Taki dodatek w Twoim wnętrzu to funkcjonalność i styl w jednym! Zakup zegara dobrze wpłynie na organizację Twojego czasu, nie wpływając negatywnie na aranżację całego wnętrza! Wręcz przeciwnie, doda mu niezwykłej klasy i blasku w stylu glamour. A może jako dekorację ściany wolisz wybrać obrazy ręcznie malowane niż zegary wiszące? To też dobre rozwiązanie, nawiązujące do sztuki, którą się interesujesz. Warto jednak zapewnić swojej rodzinie, gościom a przede wszystkim samemu sobie możliwość sprawdzenia godziny w każdej sytuacji, prawda? Zegary stojące nowoczesne na komodę urozmaicą wystrój wnętrza, ale będą także czymś więcej niż kolejną niepotrzebną figurką - bibelotem! Stojący zegar świetnie nada się także do pokoju dziecięcego. Twoja pociecha będzie zachwycona mobilnym dodatkiem, który nauczy zsumować cyfry, pokaże zawsze właściwy czas, ale będzie też elementem wielu dziecięcych zabaw! Zapewnij sobie wewnętrzny spokój oraz doskonałą dekorację wnętrza, wybierając zegary stojące z naszej kolekcji!

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki:

Newsletter

Otrzymaj 50 zł na zakupy za zapis do newslettera
oraz aż 60 dni na zwrot towaru.
Dziękujemy!

Nawet nie wiesz, jak bardzo się cieszymy, widząc Cię w gronie naszych subskrybentów. Odwdzięczamy się, wysyłając kod rabatowy na Twój adres e-mail.
Sprawdź wszystkie foldery w swojej skrzynce e-mailowej, aby nie umknęła Ci szansa na zniżkę.