Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Nowoczesny salon z biokominkiem ozdobiony marmurową ścianą. Marzysz o kominku, przy którym możesz spędzać miłe wieczory z najbliższymi? Biokominki zapewnią ten nastrój. Są to przenośne źródła ciepła, które odmienią i ocieplą Twój dom nadając mu romantycznej i relaksującej atmosfery. W Selsey posiadamy alternatywne rozwiązania dla tradycyjnych kominków, które coraz częściej goszczą w waszych wnętrzach. Nie wytwarzają żadnych odpadów, więc nie musisz martwić się o popiół czy sadzę. Dodatkowo są bezzapachowe, a podczas spalania powstaje para wodna, która poprawia wilgotność powietrza. Prosta obsługa i łatwa instalacja sprawią, że biokominek zamontujesz bez większego wysiłku. W naszej ofercie posiadamy biokominki wolnostojące, wiszące, dekoracyjne oraz do zabudowy. Strukturalne, jednolite, szklane i metalowe, które idealnie dopełnią wystrój Twojego domu. Biokominek w salonie to niezwykły dodatek, który sprawi, że każda spędzona przy nim chwila stanie się niezapomniana, zachwyci gości i pozwoli cieszyć się z praktycznego i efektywnego zastosowania tak wszechstronnego urządzenia.
  • Biokominek June z certyfikatem TÜV

   Biokominek June z certyfikatem TÜV

   1399 PLN
  • Biokominek August z certyfikatem TÜV

   Biokominek August z certyfikatem TÜV

   2829 PLN
  • Biokominek Planet z certyfikatem TÜV

   Biokominek Planet z certyfikatem TÜV

   2419 PLN
  • Biokominek July z certyfikatem TÜV

   Biokominek July z certyfikatem TÜV

   2419 PLN
  • Biokominek October z certyfikatem TÜV

   Biokominek October z certyfikatem TÜV

   3239 PLN
  • Biokominek Egzul z certyfikatem TÜV

   Biokominek Egzul z certyfikatem TÜV

   2829 PLN
  • Biokominek January z certyfikatem TÜV

   Biokominek January z certyfikatem TÜV

   2829 PLN

  Czy wiesz, że...

  Wnętrze z drewnianymi schodami, które prowadzą do pomieszczenia z lustrem wiszącym. Przy metalowych barierkach od schodów znajduje się rozpalony biokominek.
  prototypem kominka było ognisko rozpalane na środku mieszkania już w czasach starożytności? Powodowało to jednak liczne pożary oraz wytwarzanie szkodliwych dla człowieka substancji. Takim niebezpiecznym sytuacjom zapobiegło dopiero wynalezienie kominów w XII wieku. W roku 1678 książę Rupert, bratanek Karola I, króla Anglii i Szkocji podniósł kratę kominka, poprawiając przepływ powietrza oraz system wentylacyjny. W XVIII wieku nastąpiły dwie ważne zmiany w historii ocieplania wnętrz. Benjamin Franklin, jeden z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych opracował komorę konwekcyjną do kominka, która znacznie poprawiła wydajność kominków. Poprawił również przepływ powietrza, wyciągając powietrze z piwnicy i wydmuchując dłuższy obszar na górze. Dzięki temu można było skupić się na estetycznej stronie kominków. Stały się one symbolem dobrobytu. Dziś, gdy wiele osób mieszka w mieszkaniach w dużych miastach, standardowy duży kominek został zastąpiony innowacyjnym biokominkiem. W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków biokominki nie emitują żadnego zapachu, ani dymu. Są też bardziej ekologiczne niż tradycyjne wersje jakże uwielbianych przez wszystkich nośników domowego ciepła! Dzięki temu każdy może poczuć się jak w przytulnym domku w górach bez konieczności wychodzenia nawet z małego miejskiego mieszkania!
  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe