Infolinia + 48 71 889 80 59
  0 Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Twój koszyk jest pusty
  Wiklinowe akcesoria kwiatowe stojące przy oknie. Chcesz tchnąć życie w swoje mieszkanie? Doniczki, klatki i kwietniki na pewno Ci w tym pomogą! Odpowiednio dobrane doniczki staną się wspaniałą oprawą dla Twoich kwiatów. A może brakuje Ci już miejsca na szafkach i parapetach, by postawić kolejnych zielonych przyjaciół? Na przeciw tym rozterkom wychodzą kwietniki! Będą dodatkowym meblem, który ułatwi organizację roślin, a ponadto piękną dekoracją, która wpisze się w każde wnętrze! Dodatkowo, będzie naturalnym oczyszczaczem powietrza ze smogu w Twoim domu! A może marzysz o mini-ogródku z ziołami w kuchni? Wiszące doniczki drewniane doskonale się do tego nadadzą. Dodatkowo sprawią, że Twoje wnętrze będzie wyglądać domowo i w zgodzie z naturą, a zieleń niezwykle korzystnie wpłynie na Twój spokój. Wszyscy zaś wiemy, że spokój to podstawa udanego odpoczynku w domowym zaciszu. A może marzysz o jakichś niebanalnych dekoracjach? Znudziły Ci się już wazony, ramki na zdjęcia i tradycyjne świeczniki? Wybierz świecznik-klatkę, która będzie niezwykle efektowna i zaskoczy Twoich gości. Nadadzą się nie tylko do naszego wnętrza. W sezonie letnim doniczki na balkon to rewelacyjne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli marzysz o ogrodzie, jednak brakuje Ci na niego przestrzeni. Zasadź ulubione rośliny na balkonie, by przekonać się, czy podołasz prowadzeniu większego ogrodu! Co więcej, ładne doniczki i kwietniki zachęcą Twoje dzieci do regularnego podlewania kwiatów. Będzie to doskonała okazja do nauki odpowiedzialności i systematyczności. Wypróbuj doniczki, klatki i kwietniki z naszej kolekcji, a zyskasz doskonały wygląd swojego wnętrza oraz modny design już dziś!
  • Doniczki ścienne Trigg złote

   Doniczki ścienne Trigg złote

   109 PLN
   89 PLN
  • Zestaw doniczek Triflora

   Zestaw doniczek Triflora

   269 PLN
  • Doniczka ścienna Trigg srebrna

   Doniczka ścienna Trigg srebrna

   119 PLN
   99 PLN
  • Kwietnik Makrama ciemnozielona

   Kwietnik Makrama ciemnozielona

   69 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Doniczka Bolo

   Doniczka Bolo

   189 PLN
  • Doniczki ścienne Trigg srebrne

   Doniczki ścienne Trigg srebrne

   99 PLN
   89 PLN
  • Kwietnik ścienny Okiennica

   Kwietnik ścienny Okiennica

   189 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Zestaw doniczek Trigg złote

   Zestaw doniczek Trigg złote

   219 PLN
   169 PLN
  • Doniczka ścienna Trigg złota

   Doniczka ścienna Trigg złota

   159 PLN
   99 PLN
  • Doniczka stojąca Nesta

   Doniczka stojąca Nesta

   439 PLN
   429 PLN
  • Doniczki ścienne Trigg miedziane

   Doniczki ścienne Trigg miedziane

   109 PLN
   89 PLN
  • Kwietnik stojący Krany

   Kwietnik stojący Krany

   159 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Doniczka ścienna Trigg miedziana

   Doniczka ścienna Trigg miedziana

   159 PLN
   99 PLN
  • Kwietnik Makrama czarna

   Kwietnik Makrama czarna

   69 PLN
   Szybka wysyłka w 2 dni
  • Doniczka Giardino metalowa

   Doniczka Giardino metalowa

   219 PLN
  • Doniczka Coronado na stojaku 64 cm miedziana

   Doniczka Coronado na stojaku 64 cm miedziana

   69 PLN
  • Doniczka Coronado na stojaku 71 cm miedziana

   Doniczka Coronado na stojaku 71 cm miedziana

   99 PLN

  Czy wiesz, że...

  Jasne wnętrze z oknem, przy którym stoi kwiatek w białej doniczce. Obok kwiatka znajdują się książki, na których stoi mniejsza, brązowa doniczka.
  pierwszymi konstrukcjami betonowymi ze zbrojoną siatką były właśnie doniczki na kwiaty? Wykonał je Joseph Monier w 1867 roku! Gdy zauważył, że konstrukcja donicy nie ulega wpływom mrozu, opatentował swój wynalazek. Okazało się, że metalowe wzmocnienie nadało betonowi ogromną wytrzymałość na rozciąganie. Prawie ćwierć wieku później, inżynier Francois Hennebique udowodnił naukowo korzyści wynikające z połączenia betonu i stali. W 1892 roku opatentował innowacyjny system konstrukcji żelbetowej. Technologia ta dobrze sprawdza się przy słupach, schodach, tarasach czy balkonach. W ten sposób niepozorne doniczki silnie wpłynęły na rozwój budownictwa. Obecnie doniczki pełnią dużą rolę nie tylko w ogrodnictwie, ale także w dekoracji wnętrz. Wykonywane są z wielu materiałów, takich jak drewno, wiklina, plastik czy metal. Te cechy, a także różnorodne i bogate zdobienia pozwalają dopasować doniczkę do każdego spersonalizowanego wnętrza!
  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe