Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Materace piankowe

Zdrowy wypoczynek w odpowiednich warunkach jest bardzo istotny dla funkcjonowania organizmu. Regularny sen pozwoli Ci cieszyć się energią na co dzień oraz zmniejszy ryzyko wielu schorzeń, które mogą być spowodowane zbyt krótkim i niespokojnym odpoczynkiem lub nieprawidłową pozycją ciała.

Rozwiązaniem tych problemów może być materac piankowy, który sprawi, że wreszcie zaczniesz się wysypiać. Zapoznaj się z naszą ofertą, w której znajdziesz nie tylko propozycje dla siebie, ale również dla bliskich. Wybieraj spośród wielu dostępnych materaców gąbkowych, a komfort na lata zagości w Twoim mieszkaniu.

Dlaczego warto postawić na materac piankowy?


Budowa materaców piankowych może obejmować piankę lateksową lub piankę wysokoelastyczną HR. Pierwsze z rozwiązań charakteryzuje się układem, który łączy syntetyczny lateks i naturalne mleczko kauczukowe. Materiał jest antyalergiczny, przeciwgrzybiczny i zapewnia bardzo dobrą cyrkulację powietrza. W dodatku tego typu materace gąbkowe są trwałe i zapewniają wygodę na długie lata. Natomiast do atutów wysokoelastycznej pianki HR zaliczamy bardzo wysoką sprężystość, elastyczność, a także znakomitą wentylację. Śmiało można powiedzieć, że tego typu materace należą do najwygodniejszych, gdyż świetnie dopasowują się do kształtu ciała.

Jak wybrać materac piankowy w odpowiednim rozmiarze?


W naszej ofercie znajdziesz materac gąbkowy w różnych rozmiarach. Jak wybrać ten idealny? Najłatwiej zmierzyć dotychczasowy materace, na których spali domownicy dotychczas i kupić modele w podobnych wymiarach. Jeśli jednak po raz pierwszy wybierasz materac, zwróć uwagę, aby jego długość była nieco większa od wzrostu użytkownika (o ok. 15-20 cm). Nieco inaczej jest w przypadku dzieci, gdyż musisz pamiętać, że one ciągle rosną, zatem dobrze jest sięgnąć po rozwiązanie na wiele lat. Koniecznie zwróć uwagę, aby materac piankowy był dopasowany do wymiarów łóżka. W Selsey możesz wybierać nawet modele o niestandardowej długości czy szerokości. Każdy znajdzie tu propozycję dla siebie niezależnie od wagi czy wzrostu!

Zwróć uwagę na twardość materaca


Pamiętaj, że tylko wybór materaca o odpowiedniej twardości pozwoli Ci cieszyć się komfortowym wypoczynkiem. Jak dokonać udanego zakupu? Wystarczy, że dobierzesz rozwiązanie dopasowane do swojej wagi i zwrócisz uwagę na oznaczenia, jakimi charakteryzują się materace piankowe. Materac z oznaczeniem H1 doskonale sprawdzi się wśród osób o wadze poniżej 50 kg. Symbol H2 znajdziesz na materacu dla osób o wadze od 50 do 80 kg. Modele H3 znajdą zastosowanie wśród użytkowników o wadze od 80 do 100 kg. Natomiast Modele H4 zaprojektowano z myślą o osobach ważących powyżej 100 kg.

Pamiętaj, że w naszym sklepie możesz znaleźć materace piankowe, które charakteryzują się strefami twardości i zapewniają perfekcyjną stabilizację poszczególnych części ciała. Im tych stref jest więcej, tym lepiej się wyśpisz. To doskonała propozycja dla osób, którym po przebudzeniu często towarzyszą bóle pleców, rąk, nóg czy karku.

Materace dla dwojga


Wśród materaców gąbkowych z powodzeniem możesz wybrać również model dla dwojga. Podczas zakupu musisz więc zwrócić uwagę nie tylko na rozmiar oraz twardość materaca. W naszej ofercie znajdziesz modele, które nie przenoszą drgań z jednej strony materaca na drugą, dzięki czemu komfort wypoczynku będzie bardzo wysoki. To świetna alternatywa dla posłania złożonego z dwóch oddzielnych materaców.

Jak dokonać najlepszego wyboru?


Zakup materaca gąbkowego powinna poprzedzić szczegółowa analiza specyfikacji technicznej. Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz w opisie produktów. Sprawdź, jak zbudowany jest materac oraz jaki jest jego rozmiar. Pamiętaj również o stopniu twardości oraz strefach twardości. Zwróć uwagę, że dla każdego z domowników idealny materac może oznacza coś innego. Właśnie dlatego nasza oferta jest tak zróżnicowana i obejmuje wiele rozwiązań. Poznaj pełny asortyment i ciesz się wygodą we własnych czterech kątach. Zapewnij zdrowy sen sobie i najbliższym.

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

czas wysyłki: