Aż 60 dni na zwrot! Teraz na zwrot zamówienia masz aż 60 dni! Promocja 60 dni na zwrot obowiązuje od 19.03.2020 do odwołania.

Napisz do nas

Wiadomość wysłana pomyślnie

Przypomnienie hasła

Sprawdź skrzynkę e-mail

Rejestracja

Na podany adres e-mail został wysłany link aktywacyjny

Zamów bezpłatne próbniki tkanin Zamów próbniki

Uwaga: dotyczy tylko mebli tapicerowanych

Zaznacz rodzaj obicia (max. 2 obicia)

Wybierz odcień obicia (max. 3 kolory)

Wypełnij pola

Podaj dane kontaktowe

Zapisz się do newslettera i odbierz 50 zł na zakupy.

Termin wysłania próbek wynosi około 7 dni.

Wiadomość wysłana pomyślnie
 • Poduszka Puch gęsi

  Poduszka Puch gęsi

  69
 • Poduszka Inlet Pierze

  Poduszka Inlet Pierze

  29
 • Poduszka Półpuch gęsi

  Poduszka Półpuch gęsi

  49
 • -41%
  Poduszka Medic Dormi

  Poduszka Medic Dormi

  17
  29
 • Poduszka Hollofil Allerban

  Poduszka Hollofil Allerban

  39
 • Poduszka Mozra Gel

  Poduszka Mozra Gel

  339
  Dostawa GRATIS
 • Poduszka Parejani

  Poduszka Parejani

  249
  Dostawa GRATIS
 • Poduszka Soft Lateks

  Poduszka Soft Lateks

  219
  Dostawa GRATIS
 • Poduszka Termo

  Poduszka Termo

  149
  Dostawa GRATIS

Poduszki do sypialni

Sen wpływa na to, jak później funkcjonujemy w ciągu całego dnia. Wyselekcjonowane poduszki z naszej kolekcji pozwolą zadbać o właściwą jakość Twojego odpoczynku, dzięki czemu będziesz mógł być w pełni produktywny od samego rana do późnego wieczora! Czy nie zdarzało się, że budziłeś się kilka razy w nocy, przewracałeś na drugi bok, zmieniałeś pozycję, a rano budziłeś się niewyspany i zmęczony? Wszystko to miało miejsce przez źle dobrane poduszki! Za wysokie, za niskie za miękkie lub za twarde? Ukróć swoje nocne cierpienia wybierając poduszki do spania z naszej kolekcji! Znajdziesz tu poduszki z pierza, z puchu, żelowe i lateksowe, ekologiczne oraz lecznicze. Zarówno alergicy, jak i osoby z problemami z kręgosłupem odnajdą swój idealny model. Pamiętaj również o najmłodszych! Poduszki dla dzieci wymagają poświęcenia szczególnej uwagi. Zadbaj o to, by Twoje pociechy spokojnie spały i miały mnóstwo energii do zabawy i nauki w ciągu dnia! Zapewnij sobie i swojej rodzinie najwyższy komfort, dobierając odpowiednie poduszki!

Czy wiesz, że...

Nowoczesna, jasna sypialnia z łóżkiem z białą pościelą. Przy łóżku, na szafce nocnej znajduje się biało-srebrna lampka stojąca.
naukowcy upatrują początków poduszek już w prehistorii? Najwcześniejsze przykłady to gady i ssaki, opierające się głowami o siebie nawzajem! Choć nie jest to jeszcze przykład autonomicznej poduszki, ukazuje on obecność silnej potrzeby, by takową poduszkę stworzyć. Szacuje się, że około 23 milionów lat temu człowiek pierwotny zaczął budować platformy sypialne, w tym drewniane poduszki, aby poprawić jakość swojego snu. Dzięki takim rozwiązaniom uzyskiwano dłuższe fazy REM snu, co wpływało na zdolności poznawcze. Możemy więc stwierdzić, że poduszki przyczyniły się do ewolucji człowieka. Pierwsza poduszka, przypominająca te współczesne powstała w Mezopotamii 7000 lat przed naszą erą! W tym czasie tylko zamożne osoby mogły pozwolić sobie na taki luksus, a ilość poduszek świadczyła o statusie społecznym.