Infolinia + 48 71 889 80 59
  Logowanie | Rejestracja
  0
  Twoja lista życzeń jest pusta
  0
  PLN
  0
  Wróć

  Back to school - meble i dodatki do pokoju dziecięcego

  Powrót do szkoły w stylowym wydaniu

  Wakacje w pełni, a wraz z nimi beztroskie chwile każdego dziecka. Na horyzoncie zbliża się jednak nieunikniony kres wakacyjnej sielanki, zatem najwyższy czas, by pomyśleć o szkolnej wyprawce dla Twojego dziecka. Na szczęście powrót do szkoły nie musi być powodem do smutku! W Selsey wiemy jak istotną rolę odgrywa pokój, w którym nasz mały uczeń spędza dużo czasu na odrabianiu zadań domowych. Stwórz swojemu dziecku przestrzeń, w której rozwinie swoją kreatywność i poszerzy horyzonty! Dzięki naszym inspiracjom powrót do szkoły Twojego dziecka będzie czystą radością. Sprawdź naszą ofertę i przygotuj się na niezapomnianą szkolną przygodę!

  Zobacz więcej

  Produkty z aranżacji

  Produkty które mogą Ci się spodobać

  Meble do pokoju dziecięcego

  Wiemy jak ważne jest odpowiednio dopasowane biurko dla dziecka. Prawidłowa postawa podczas odrabiania zadań domowych ma wpływ nie tylko na jego sylwetkę, ale także korzystnie wpływa na zwiększenie koncentracji. Musimy pamiętać o tym, by nasze dziecko miało swobodny dostęp do biurka, a jego krzesło było komfortowe i wyprofilowane. Biurko dziecięce to miejsce, przy którym nasze pociechy będą spędzać dużo czasu. Spraw aby ten czas był dla niego jak najbardziej przyjemny. Zadbaj o kreatywną przestrzeń swojego dziecka i pozwól mu cieszyć się z nauki.

  Zobacz więcej

  Produkty z aranżacji

  Produkty które mogą Ci się spodobać

  Przestrzeń kreatywna dla Twojego dziecka

  Pokój dziecięcy to przestrzeń bardzo specyficzna. Każdy z nas chce, aby był ładny, barwny, a jednocześnie komfortowy i bezpieczny. Najważniejsze jest jednak to, by nasze dziecko czuło się w nim dobrze. Urządzając pokój dziecka pamiętajmy o umiarze - maskotki, pstrokate dekoracje i zabawki dostarczają aranżacji mnóstwo kolorów. Warto zatem stonować przestrzeń i wprowadzić do niej nieco porządku i harmonii. Aranżacyjny chaos jest bardzo męczący dla naszego dziecka, dlatego kieruj się zasadą, aby nie stosować we wnętrzu więcej niż dwa-trzy kolory.

  Zobacz więcej

  Produkty z aranżacji

  Produkty które mogą Ci się spodobać

  Meble do pokoju młodzieżowego

  Istnieje jedna bardzo istotna rzecz, która łączy pokój każdego dziecka i nastolatka - jest nią biurko. Biurko młodzieżowe oraz cała przestrzeń wokół niego stanowi centralny element w pokoju Twojej pociechy. Aranżując kącik do nauki dla naszego dziecka wybierzmy biurko, które łączy ze sobą dwie najważniejsze cechy: ergonomię i wygląd. Nieważne czy będzie służyć mu do rysowania, projektowania czy surfowania w internecie ze znajomymi - w każdym z tych przypadków sprawdzi się doskonale. Wybierz odpowiedni model biurka, dopasuj wygodny fotel, dobierz stylowe dodatki i stwórz mu wymarzone miejsce do nauki. 

  Zobacz więcej

  Produkty z aranżacji

  Produkty które mogą Ci się spodobać

  Stylowo i praktycznie

  Zaaranżowanie pokoju nastolatka to wielkie wyzwanie dla rodziców. Jak go urządzić, by nasze dziecko mogło czuć się w nim dobrze i swobodnie? Ważne jest przede wszystkim wygodne biurko z dopasowanym do wzrostu krzesłem. Wyprofilowany fotel biurowy zapewni dziecku odpowiednią postawę podczas pracy i pozytywnie wpłynie na jego prawidłowy rozwój i samopoczucie. Blat biurka musi być duży, aby nasz nastoletni uczeń mógł rozłożyć na nim wszystkie swoje książki, zeszyty i niezbędne pomoce naukowe. Do zachowania porządku przydatne będą szuflady i organizery. Bardzo ważne jest również oświetlenie. Lampka powinna posiadać światło zbliżone do naturalnego - to dzięki niemu wzrok najmniej się męczy. Stwórz wymarzony pokój nastolatka i zapewnij mu komfortowe warunki do nauki już dziś! 

  Zobacz więcej

  Produkty z aranżacji

  Produkty które mogą Ci się spodobać

  Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe