Wróć
 
Wiemy jak ciężko wybrać materac idealny. Istnieje wiele czynników, które decydują o tym, że prześpimy wygodnie na wybranym materacu każdą noc.

Większość osób przed zakupem przegląda oferty, odwiedza salony meblowe, ogląda, testuje przez chwilę. Omija sklepy internetowe, które nie dają możliwości odpowiedniego sprawdzenia materaca przed zakupem. Tylko czy kilkuminutowa "próba" materaca w sklepie stacjonarnym da nam pewność, że ten materac to ten jedyny? Naszym zdaniem dopiero przespanie na materacu nocy (a najlepiej kilku pod rząd) może pozwolić nam na jego ocenę.

W naszym sklepie dajemy Ci możliwość aż 100-dniowej próby.
 
Zastanawiasz się dlaczego decydujemy się, że oddajemy Tobie materac na tak długi czas? Odpowiedź jest prosta - jesteśmy pewni, że oferujemy wysokiej jakości materace i mamy liczne grono zadowolonych klientów.
 
W przypadku, kiedy materac nie spełni Twoich oczekiwań, możesz go odesłać, a my zwrócimy ci pieniądze bez zadawania pytań. (Nie dotyczy materacy wykonanych na zamówienie).

Prześpij się z tym!
 
 
 
 
 
Pamiętaj!
Zakupiony towar musi zostać oddany wraz z dowodem zakupu oraz wypełnionym i podpisanym oświadczeniem odstąpienia od zakupu. Po odesłaniu materaca na podany w oświadczeniu numer konta bankowego otrzymasz zwrot pełnej kwoty zakupu, maksymalnie do 14 dni.

desktop
Oprogramowanie sklepu internetowego Darmowe sklepy internetowe